Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Supreme Bouquet Luxury Edition Yves Saint Laurent dla kobiet i mężczyzn

Supreme Bouquet Luxury Edition Yves Saint Laurent dla kobiet i mężczyzn

tuberozowy
Supreme Bouquet Luxury Edition Yves Saint Laurent dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Supreme Bouquet Luxury Edition Yves Saint Laurent dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Supreme Bouquet Luxury Edition marki Yves Saint Laurent to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Supreme Bouquet Luxury Edition został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dominique Ropion. Nutami głowy są gruszka i różowy pieprz; nutami serca są tuberoza, ylang-ylang i jaśmin; nutami bazy są ambra, piżmo i paczula.

Gruszka Różowy pieprz

Tuberoza Ylang-ylang Jaśmin

Ambra Piżmo Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Supreme Bouquet Luxury Edition by Yves Saint Laurent.

Supreme Bouquet Luxury Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Supreme Bouquet Luxury Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Supreme Bouquet Luxury Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Supreme Bouquet Luxury Edition marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Supreme Bouquet Luxury Edition marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Tresor Elixir Yves Saint Laurent Baiser de Cinema Collistar Benessere dei Sensi Gale Hayman Glamour Scents of Time Maya DSH Perfumes The Color Orange Gres Cabotine Moon Flower Blumarine Bellissima Parfum Intense Viktor&Rolf Flowerbomb Christmas 2010 Edition Dorin Un Air d’Arabie Oud Dorin Un Air d`Amour Pour Madame Bath House Indian Ginger and Orchid