Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Supreme Bouquet Yves Saint Laurent dla kobiet i mężczyzn

Supreme Bouquet Yves Saint Laurent dla kobiet i mężczyzn

tuberozowy
Supreme Bouquet Yves Saint Laurent dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Supreme Bouquet marki Yves Saint Laurent to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Supreme Bouquet został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dominique Ropion. Nutami głowy są nuty owocowe, gruszka i różowy pieprz; nutami serca są tuberoza, jaśmin i ylang-ylang; nutami bazy są ambra, piżmo i paczula.

Nuty owocowe Gruszka Różowy pieprz

Tuberoza Jaśmin Ylang-ylang

Ambra Piżmo Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Supreme Bouquet by Yves Saint Laurent.

Supreme Bouquet Recenzje Perfum

Supreme Bouquet by Yves Saint Laurent 5.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Supreme Bouquet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Supreme Bouquet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Supreme Bouquet marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Supreme Bouquet marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Le Lys Christian Dior Dior Addict  "Dior Twist" Rochas Absolu Intense Simply Red CoSTUME NATIONAL Scent Sheer Bijan Bijan Calvin Klein Euphoria Crystal Edition Romea D`Ameor The Secret Heroines of the Tsar Avon Far Away Opus Oils Divine: Isis Ellie Perfume Ellie Nuit Jessica Simpson Fancy Love Bath and Body Works Dark Kiss