Marki » T-Z » drzewno - przyprawowe « Grupy

Splendid Wood Yves Saint Laurent dla kobiet i mężczyzn

Mam: 2 Chcę: 4

agarowy
dymny
Splendid Wood Yves Saint Laurent dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Splendid Wood Yves Saint Laurent dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Splendid Wood Yves Saint Laurent dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Splendid Wood marki Yves Saint Laurent to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Splendid Wood został wydany w 2014 roku. Splendid Wood stworzyli Marie Salamagne i Amandine Marie. Nutami głowy są kadzidło i kardamon; nutami serca są nuty orientalnych drzew i jaśmin wielkolistny; nutami bazy są cypriol, cedr i agar (oud).

Kadzidło Kardamon

Nuty orientalnych drzew Jaśmin wielkolistny

Cypriol Cedr Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Splendid Wood by Yves Saint Laurent.

Splendid Wood Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Splendid Wood, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Splendid Wood, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Splendid Wood marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Splendid Wood marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Chanel Egoiste Al-Rehab Abeer Al Sharq Cacharel Cacharel Pour Homme Esprit Dynamic Life for Him Esteban Colere d`Epices By Kilian Straight to Heaven Bois 1920 Come la Luna Christian Audigier Christian Audigier For Him Prada Infusion de Vetiver Guerlain Chamade Pour Homme Antonio Miro Siesta Chopard Noble Vetiver