Marki » T-Z » drzewno - aromatyczne « Grupy

Rive Gauche Pour Homme Light Yves Saint Laurent dla mężczyzn

Rive Gauche Pour Homme Light Yves Saint Laurent dla mężczyzn

Mam: 1

Rive Gauche Pour Homme Light marki Yves Saint Laurent to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Rive Gauche Pour Homme Light został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są bergamotka, anyż gwiazdkowaty i mięta; nutami serca są lawenda, geranium i paczula; nutami bazy są wetyweria i drzewo gwajakowe.

Bergamotka Anyż gwiazdkowaty Mięta

Lawenda Geranium Paczula

Wetyweria Drzewo gwajakowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rive Gauche Pour Homme Light by Yves Saint Laurent.

Rive Gauche Pour Homme Light Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Rive Gauche Pour Homme Light, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Rive Gauche Pour Homme Light, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rive Gauche Pour Homme Light marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rive Gauche Pour Homme Light marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Lacoste Hot Play Kiton Kiton Black Maitre Parfumeur et Gantier Bois de Turquie Carthusia Carthusia Uomo Van Cleef & Arpels Eau du Tsar Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Peace Salvador Dali Black Sun Sport Czech & Speake No 88 Julian Rouas Versailles Ministry Of Sound Nightlife for Him Costamor Tabacca Caswell Massey Greenbriar