Marki » T-Z » aromatyczno - fougere « Grupy

Rive Gauche Pour Homme Intense Yves Saint Laurent dla mężczyzn

Rive Gauche Pour Homme Intense Yves Saint Laurent dla mężczyzn

Mam: 5 Chcę: 4

lekko korzenny

Rive Gauche Pour Homme Intense marki Yves Saint Laurent to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Rive Gauche Pour Homme Intense został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są rozmaryn, bergamotka i anyż gwiazdkowaty; nutami serca są lawenda, geranium i goździk (przyprawa); nutami bazy są wetyweria, paczula, drzewo gwajakowe i fasolka tonka.

Rozmaryn Bergamotka Anyż gwiazdkowaty

Lawenda Geranium Goździk (przyprawa)

Wetyweria Paczula Drzewo gwajakowe Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rive Gauche Pour Homme Intense by Yves Saint Laurent.

Rive Gauche pour Homme

Rive Gauche Pour Homme Intense Recenzje Perfum

Roq
Roq

Jeśli lubicie Rive Gauche, to teraz wyobraźcie sobie, ten sam zapach, ale mniej świeży, za to znacznie bardziej mroczny. Początkowo nie czułem większych różnic, ale z czasem zacząłem je dostrzegać. Rive Gauche Intense, jest naprawdę intense. Dziwnie to w brzmi, jeśli "zwykła" wersja trwałością i intensywnością prawie zabija. A jednak...
Nie znam się na poszczególnych nutach, ale RG Intense odbieram, jako bardziej elegancką, typowo wieczorową wersją RG. Istotną dla mnie różnicą jest też ta, że "nuty zakładu fryzjerskiego" są tu wyraźnie mniej intensywne, choć z nadal są tłem zapachu.
Porównując oba zapachy, na swoje nieszczęście wolę jednak Intense. Nie są to duże róznice, ale są.
A na nieszczęście, bo kupno RGI graniczy teraz z cudem, dlatego ostatni flakon używam bardzo oszczędnie i tylko na specjalne okazje. Na "szczęście", tych specjalnych okazji mam tyle, co kot napłakał, więc Rive Gauche Intense wystarczy mi na bardzo długo...

Rive Gauche Pour Homme Intense by Yves Saint Laurent 4.75 out of 5 based on 4 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Rive Gauche Pour Homme Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Rive Gauche Pour Homme Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rive Gauche Pour Homme Intense marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rive Gauche Pour Homme Intense marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Ralph Lauren Polo Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Yves Saint Laurent Kouros Bentley Bentley for Men Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Chanel Egoiste Dolce&Gabbana D&G Jil Sander Background Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Thierry Mugler A*Men Ralph Lauren Polo Modern Reserve Rochas Lui Rochas Gucci Gucci Pour Homme II Prada Prada Amber Pour Homme Intense Lalique Lalique Pour Homme Equus Ted Lapidus Black Soul Imperial Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui