Marki » T-Z » kwiatowo - zielone « Grupy

Rive Gauche Intense Yves Saint Laurent dla kobiet

Rive Gauche Intense Yves Saint Laurent dla kobiet

Miałem: 2

aldehydowy

Rive Gauche Intense marki Yves Saint Laurent to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Rive Gauche Intense został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, nuty zielone i aldehydy; nutami serca są gardenia, ylang-ylang, wiciokrzew i róża; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe, paczula, mech dębowy, ambra i mirra.

Bergamotka Cytryna Amalfi Nuty zielone Aldehydy

Gardenia Ylang-ylang Wiciokrzew Róża

Wetyweria Drzewo sandałowe Paczula Mech dębowy Ambra Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rive Gauche Intense by Yves Saint Laurent.

Rive Gauche Intense Recenzje Perfum

Bardzo chciałam poznać klasyczne Rive Gauche - niestety jakiś czas temu zapach przeszedł reformulację i przestał być do siebie podobny. Według opinii w sieci to właśnie Rive Gauche Intense jest bardzo zbliżony do przedreformulacyjnego RG i dlatego przetestowałam właśnie tę wersję.

I niestety rozczarowanie - RG miał być aldehydowym potworem, wobec którego trudno pozostać obojętnym, ale na mnie pozostawił zaledwie letnie wrażenie.

Początek rzeczywiście powalający - mroźne, chemiczne, intensywne aldehydy, niczym nie posłodzone i nieocieplone, jak zapach śniegu.

Później pojawia się nuta nieco męskiego wetiweru i mchu dębowego, dzięki czemu zapach staje się aldehydowo - szyprowy. Bardzo szybko osiada na skórze, traci intensywność i moc i zmienia się w mydlano - wetiwerową mgiełkę.

Cichy i mało intensywny zapach - spory zawód.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Rive Gauche Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Rive Gauche Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rive Gauche Intense marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rive Gauche Intense marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Givenchy Into the Blue Alfred Sung Sha Gai Mattiolo Be Sparkling Gucci Gucci Rush Summer Hermes Eau D`Orange Verte Clean Clean Ultimate Bobbi Brown Almost Bare Pierre Balmain Vent Vert Boadicea the Victorious The Exclusives Enduring JoAnne Bassett Petit Trianon Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Gin & Rosewater Lorenzo Villoresi Iperborea