Marki » T-Z » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

Parisienne Eau de Toilette Yves Saint Laurent dla kobiet

ozonowy
aldehydowy
wodny

Parisienne Eau de Toilette marki Yves Saint Laurent to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet. Parisienne Eau de Toilette został wydany w 2010 roku. Parisienne Eau de Toilette stworzyli Sophie Labbe i Sophia Grojsman. Nutami głowy są róża i aldehydy; nutami serca są konwalia i liść fiołka; nutami bazy są piżmo, irys i zamsz.

Róża Aldehydy

Konwalia Liść fiołka

Piżmo Irys Zamsz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Parisienne Eau de Toilette by Yves Saint Laurent.

Parisienne Eau de Toilette Recenzje Perfum

patetico
patetico

Przepraszam, ale nie mogę zgodzić się z poniższą, jedyną z resztą, recenzją.
Nigdy nie wąchałam 'popłuczyn' wykonanych przez panią Grojsman i tak jest też w tym przypadku.
Nie dziwię się, że to jej powierzono stworzenie Parisienne, w końcu jest autorką kultowego Paris z 1983 roku.
Parisienne EDT to zapach lekki i radosny, bardzo wiosenny i urokliwy.
Wspólny mianownik z Paris to piękna, majowa róża i irys w nutach bazy.
Początkowo róża zdecydowanie dominuje, irys staje się mocno wyczuwalny stopniowo, bardzo miękki, nieco pudrowy, otulony zamszem.
Do tego mnóóóstwo świeżutkich liści fiołka.
Bardzo miło mi się ten zapach nosiło i może flakonu bym nie kupiła, ale jest to świetna propozycja zwłaszcza dla młodych osób na wiosnę i lato.
Parisienne EDT to Paris odmłodzony i dostosowany do współczesnych gustów.
Kojarzy mi się ze śliczną Paryżanką w bereciku i apaszce w groszki:)
Kategoria kwiatowa w delikatnej wersji, bo aldehydowiec to raczej nie jest.
Bardzo dobra trwałość, przeciętna projekcja.
Polecam wielbicielkom pięknego duetu róży z irysem:)

Joskelyn
Joskelyn

Szaleję za podstawową wersją Parisienne, bardzo podobają mi się flankiery L'essentiel i L'extreme - żadnej z nich nie mogę jednak nosić w ciepłych porach roku, dlatego też liczyłam, że woda toaletowa okaże się ciekawą propozycją właśnie na wiosnę. Niestety, Parisienne edt to po prostu flakon po oryginalnej Paryżance, w którym został może z mililitr zapachu na dnie i dolano do niego wody... Po prostu popłuczyny - nie czuję w nich nic nowego, nic ciekawego, a przez to rozcieńczenie trwałośc jest w zasadzie kilkuminutowa. Nie warte uwagi.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Parisienne Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Parisienne Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Parisienne Eau de Toilette marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Parisienne Eau de Toilette marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cerruti 1881 Jean Paul Gaultier Classique Lacoste Inspiration Hermes Concentre d`Orange Verte Guerlain Idylle Eau Sublime Michael Kors Sexy Amber Christian Dior Diorissimo Ralph Lauren Safari Christian Dior J`adore Tom Ford Violet Blonde Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Christian Dior Poison Tendre Giorgio Armani Acqua di Gio Bvlgari Jasmin Noir Chanel Coco Noir Lancome Tresor Chanel Chance Eau de Toilette Chanel Coco Eau de Parfum Guerlain La Petite Robe Noir John Galliano John Galliano