Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Paris Roses des Vergers Yves Saint Laurent dla kobiet

Paris Roses des Vergers  Yves Saint Laurent dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 2

Paris Roses des Vergers marki Yves Saint Laurent to kwiatowe perfumy dla kobiet. Paris Roses des Vergers został wydany w 2006 roku. Paris Roses des Vergers stworzyli Laurent Bruyere, Sophia Grojsman i Dominique Ropion. Perfumy zawierają takie składniki, jak liść czarnej porzeczki, cyklamen, , piżmo, kwiat wiśni, owoc dzikiej róży, kwiat gruszy, drzewo sandałowe i nuty drzewne.

Liść czarnej porzeczki Cyklamen Piżmo Kwiat wiśni Owoc dzikiej róży Kwiat gruszy Drzewo sandałowe Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Paris Roses des Vergers by Yves Saint Laurent.

Paris Roses des Vergers Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Piękny zapach, wyjątkowa limitowana Paris, bardzo kobiecy, głęboki, aromatyczny.
Dzika róża z liściem porzeczki, początek nieco specyficzny, ale szybko następuje rozkwit dzikiej róży. Zapach ma też sporo z Paris Premieres Roses, taki wydźwięk lekko mydlanej róży, ale bez odrobiny sztuczności, po prostu inaczej, przez co ciekawiej. Bardzo często daje o sobie znać kwiat gruszy, można się "upajać tym zapachem" i co chwilę zaskakiwać różnymi ciekawymi akcentami.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Paris Roses des Vergers , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Paris Roses des Vergers , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Paris Roses des Vergers marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Paris Roses des Vergers marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Burberry Tender Touch Romeo Gigli G Gigli Escada Tender Light Lomani Cruiser for Women The Body Shop Tea Rose Perfume Oil Creed Tubereuse Indiana Gucci Flora by Gucci Eau de Toilette The Healing Garden In Bloom Washington Tremlett Neroli Absolute Maitre Parfumeur et Gantier Freesia d’Or Girard Lysval Ebba Los Angeles Miss Pilar