Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Paris Premieres Roses 2013 Yves Saint Laurent dla kobiet

Paris Premieres Roses 2013 Yves Saint Laurent dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Paris Premieres Roses 2013 Yves Saint Laurent dla kobiet Zdjęcia

Paris Premieres Roses 2013 marki Yves Saint Laurent to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Paris Premieres Roses 2013 został wydany w 2013 roku. Nutę głowy stanowi owoc dzikiej róży; nutami serca są róża, fiołek, kwiat pomarańczy, konwalia, piwonia i dzwonek; nutami bazy są drzewo sandałowe i białe piżmo.

Owoc dzikiej róży

Róża Fiołek Kwiat pomarańczy Konwalia Piwonia Dzwonek

Drzewo sandałowe Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Paris Premieres Roses 2013 by Yves Saint Laurent.

Paris Premieres Roses 2013 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Paris Premieres Roses 2013, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Paris Premieres Roses 2013, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Paris Premieres Roses 2013 marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Paris Premieres Roses 2013 marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Giorgio Armani Emporio Armani White For Her Serge Lutens Iris Silver Mist Benetton B. United Jeans Man Jennifer Lopez Deseo Forever Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Metal for Woman Le Labo Rose 31 Creed Jasmin Imperatrice Eugenie Lorenzo Villoresi Musk Maison Martin Margiela (untitled) Morris Occhi Verdi Batik Crabtree & Evelyn Iris Jeanne Arthes CO2 Pour Femme