Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Paris Premieres Roses 2010 Yves Saint Laurent dla kobiet

Paris Premieres Roses 2010 Yves Saint Laurent dla kobiet

Paris Premieres Roses 2010 marki Yves Saint Laurent to kwiatowe perfumy dla kobiet. Paris Premieres Roses 2010 został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy i frezja; nutami serca są róża, fiołek i piwonia; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Frezja

Róża Fiołek Piwonia

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Paris Premieres Roses 2010 by Yves Saint Laurent.

Paris Premieres Roses 2010 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Paris Premieres Roses 2010, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Paris Premieres Roses 2010, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Paris Premieres Roses 2010 marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Paris Premieres Roses 2010 marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Police Police Naked Pour Femme Liz Claiborne Bora Bora Ineke After My Own Heart Guerlain Fleur de Lotus The Body Shop White Gardenia JoAnne Bassett Chantelle DSH Perfumes Nouveau Gardenia Revlon Fleurs de Jontue Iris de Fete Les Fleurs De Bach Presence(s) de Bach Nazareno Gabrielli Nazareno Susan McCray Nightfall Hilde Soliani Conaffetto