Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Paris Pont des Amours Yves Saint Laurent dla kobiet

Paris Pont des Amours Yves Saint Laurent dla kobiet

Paris Pont des Amours marki Yves Saint Laurent to kwiatowe perfumy dla kobiet. Paris Pont des Amours został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, róża i fiołek; nutami serca są goździk (roślina), róża majowa i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Kwiat pomarańczy Róża Fiołek

Goździk (roślina) Róża majowa Jaśmin

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Paris Pont des Amours by Yves Saint Laurent.

So In Love

Paris Pont des Amours Recenzje Perfum

Paris Pont des Amours by Yves Saint Laurent 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Paris Pont des Amours, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Paris Pont des Amours, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Paris Pont des Amours marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Paris Pont des Amours marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Erbolario Fioriscuri Guerlain Un Air de Samsara L`Occitane en Provence Eau du Val (Magnolia) La Bouquetiere Muguet S. Cute Sweet Amour Red Apple Lancome Mille and Une Roses (La Collection Fragrances) The Different Company Jasmin de Nuit DSH Perfumes la Rose Fleurette (Rose No. 2) Amouage Reflection Woman Charles Jourdan Inspiration Costes Costes 2 Torand Beverly Hills 90210