Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Paris Pont des Amours Yves Saint Laurent dla kobiet

Paris Pont des Amours Yves Saint Laurent dla kobiet

Paris Pont des Amours marki Yves Saint Laurent to kwiatowe perfumy dla kobiet. Paris Pont des Amours został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, róża i fiołek; nutami serca są goździk (roślina), róża majowa i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Kwiat pomarańczy Róża Fiołek

Goździk (roślina) Róża majowa Jaśmin

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Paris Pont des Amours by Yves Saint Laurent.

So In Love

Paris Pont des Amours Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Paris Pont des Amours, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Paris Pont des Amours, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Paris Pont des Amours marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Paris Pont des Amours marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci L'Air du Temps Princesse Marina De Bourbon Rose Bourbon Guerlain Les Quatre Saisons - Muguet de Printemps Kenzo Eau De Fleur de Magnolia Houbigant Quelques Fleurs l`Original Perry Ellis Perry Black for Her Lili Bermuda Oleander Bond No 9 Harrods for Her Succes de Paris Dreaming Princess Farmacia SS. Annunziata Regina La Bouquetiere Iris Du Ciel L`Occitane en Provence Fleurs de Brignoles (Plum Blossom)