Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Paris Jardins Romantiques Yves Saint Laurent dla kobiet

Paris Jardins Romantiques Yves Saint Laurent dla kobiet

Paris Jardins Romantiques marki Yves Saint Laurent to kwiatowe perfumy dla kobiet. Paris Jardins Romantiques został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są mandarynka i trawa; nutami serca są lilia, fiołek, bez, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Mandarynka Trawa

Lilia Fiołek Bez Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Paris Jardins Romantiques by Yves Saint Laurent.

Paris Jardins Romantiques Recenzje Perfum

Izabela
Izabela

Różano-bzowy bukiet.
Nazwa tych perfum idealnie opisuje zapach. Paris Jardin Romantiques to zaiste romantyczny ogród, niekoniecznie w Paryżu. :)
Zapach przenosi mnie do ogrodu, gdzie rośliny zaczynają nieśmiało prostować głowy po deszczu. Ich liście i kwiaty są jeszcze ciężkie i pełne kropli.
Głównymi akordami są róża i bez.
Zapach ma w sobie mnóstwo zieleni i lekkości.
Całość opiera się na piżmowym obłoczku.
Zapach dla romantyczek, lekki i szalenie subtelny. Nie sądzę, żeby mógł się nie podobać.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Paris Jardins Romantiques, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Paris Jardins Romantiques, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Paris Jardins Romantiques marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Paris Jardins Romantiques marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guy Laroche Fidji Memo Sundance Jean-Louis Scherrer Nuits de Scherrer Mariah Carey Luscious Pink Deluxe Edition Parfum Coach Iris Splash s.Oliver s.Oliver Hot Edition Women Eclectic Collections Excellence Maitre Parfumeur et Gantier Jasmin Daisy Fuentes Dianoche Love Night Guerlain Idylle Eau de toilette Dynamite Rachel Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947