Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Paris Jardins Romantiques Yves Saint Laurent dla kobiet

Paris Jardins Romantiques Yves Saint Laurent dla kobiet

Paris Jardins Romantiques marki Yves Saint Laurent to kwiatowe perfumy dla kobiet. Paris Jardins Romantiques został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są mandarynka i trawa; nutami serca są lilia, fiołek, bez, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Mandarynka Trawa

Lilia Fiołek Bez Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Paris Jardins Romantiques by Yves Saint Laurent.

Paris Jardins Romantiques Recenzje Perfum

Izabela
Izabela

Różano-bzowy bukiet.
Nazwa tych perfum idealnie opisuje zapach. Paris Jardin Romantiques to zaiste romantyczny ogród, niekoniecznie w Paryżu. :)
Zapach przenosi mnie do ogrodu, gdzie rośliny zaczynają nieśmiało prostować głowy po deszczu. Ich liście i kwiaty są jeszcze ciężkie i pełne kropli.
Głównymi akordami są róża i bez.
Zapach ma w sobie mnóstwo zieleni i lekkości.
Całość opiera się na piżmowym obłoczku.
Zapach dla romantyczek, lekki i szalenie subtelny. Nie sądzę, żeby mógł się nie podobać.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Paris Jardins Romantiques, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Paris Jardins Romantiques, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Paris Jardins Romantiques marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Paris Jardins Romantiques marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jennifer Lopez Still Ghost Ghost Summer Dream Mariella Burani MB Tous Summer Yves Saint Laurent Paris Pont des Amours E. Coudray Givrine Paris Hilton Fairy Dust Jessica McClintock Jess CoSTUME NATIONAL Scent Cool Gloss s.Oliver s.Oliver Hot Edition Women Givenchy Harvest 2009 Amarige Mimosa Jeanne Arthes Arthes Essential Jasmin Du Nil