Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Paris Eau de Printemps Yves Saint Laurent dla kobiet

Paris Eau de Printemps Yves Saint Laurent dla kobiet

Miałem: 1

Paris Eau de Printemps marki Yves Saint Laurent to kwiatowe perfumy dla kobiet. Paris Eau de Printemps został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są bergamotka, hiacynt, geranium i głóg; nutami serca są róża, fiołek, lilia, mimoza i kwiat pomarańczy; nutami bazy są drzewo sandałowe, wetyweria i piżmo.

Bergamotka Hiacynt Geranium Głóg

Róża Fiołek Lilia Mimoza Kwiat pomarańczy

Drzewo sandałowe Wetyweria Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Paris Eau de Printemps by Yves Saint Laurent.

Paris Eau de Printemps Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Paris Eau de Printemps, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Paris Eau de Printemps, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Paris Eau de Printemps marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Paris Eau de Printemps marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Amarige Avon Treselle Tous Tous Demeter Fragrance Honeysuckle Memo Jannat Zara Rosa Bulgara CnR Create Taurus Maitre Parfumeur et Gantier Magnolia Pourpre April Aromatics Rose L'Orange DSH Perfumes Mimosa Adolfo Dominguez Noche de Rosas Jeanne Arthes Arthes Essential Rose Damascus