Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Opium Vapeurs de Parfum Yves Saint Laurent dla kobiet

Opium Vapeurs de Parfum Yves Saint Laurent dla kobiet

dymny
Opium Vapeurs de Parfum Yves Saint Laurent dla kobiet Zdjęcia Opium Vapeurs de Parfum Yves Saint Laurent dla kobiet Zdjęcia

Opium Vapeurs de Parfum marki Yves Saint Laurent to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Opium Vapeurs de Parfum został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są mandarynka i różowy pieprz; nutami serca są jaśmin i kwiat pomarańczy; nutami bazy są ambra, gałka muszkatołowa, kadzidło, nuty drzewne, wanilia, paczula i benzoes.

Mandarynka Różowy pieprz

Jaśmin Kwiat pomarańczy

Ambra Gałka muszkatołowa Kadzidło Nuty drzewne Wanilia Paczula Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Opium Vapeurs de Parfum by Yves Saint Laurent.

Opium Vapeurs de Parfum Recenzje Perfum

amanda
amanda

Oczywiście z klasycznym Opium nie ma nic wspólnego.
Jeśli oczekujecie letniego odpowiednika Opium, przypraw unurzanych w kwiatach,to niestety porzuccie swe nadzieje.
To same kwiaty.
Ten zapach nie powinien tak się nazywać bo nazwa prowadzi w ślepy zaułek.
Orientu ni za grosz. Za to piękny jaśmin z kwiatem pomarańczy,uważam,że dobrze podane,bez nachalności tych kwiatów.
Lekko skropione sokiem z mandarynki i przypruszone gałką muszkatałową.Delikatne kadzidełko jest dalekim echem orientalnyh nut.
Mnie absolutnie nie rozczarowały.
Wąchając w perfumerii też spodziewałam się czegoś ze strony orientu.
Chociaż nie znalazłam, to zapach na tyle mi się spodobał,że postanowienie kupna ich w niedługim czasie ziściło się.

Maverick
Maverick

Opium Vapeurs nie ma z Opium nic wspolnego. O ile Belle dzieli z Opium przyprawowa, ciepla dusze, to Vapeurs to zupelnie inna historia.
Rozczarowanie? Chyba tak. Przede wszystkim dlatego, ze oczekiwalam czegos glebszego, a to co otrzymalam to mydlo, mydlo, mydlo i jeszcze raz mydlo. Ok, pierwszy moment to cytrusy i jest nawet ciekawie, ale chwile pozniej na mojej skorze zostaje juz tylko mydlo. Na dodatek jest to takie proste, ostre, ordynarne mydlo lat 80tych. Takie, ktorym mylo sie rece w domu, i w szkole, i wszedzie, bo nic innego w sklepach nie bylo. W sumie nie jest to zapach wybitnie nieprzyjemny, ale po prostu zbyt prosty. Po kilku godzinach zaczyna przebijac sie odrobina wanilii i gdyby tak Vapeurs pachnialo dluzej, to w sumie nie mialabym zastrzezen, no oprocz nazwy :)

Izabela
Izabela

W całej rozciągłości zgadzam się z Vertigo.
Te perfumy skusiły mnie do testów nazwą „Opium, ” myślałam, że będą to praktycznie te same składniki, tylko mocno wyciszone, żeby mogły być letnią wersją Opium.
OVdP to faktycznie letnie, orientalne perfumy, ale z Opium nie mają nic wspólnego.
I chociaż nie są złe, bo kadzidło jest delikatne, do niego dochodzi lekka, soczysta mandarynka, gałka muszkatołowa i morze neroli, tworząc sympatyczny klimat, to ja jednak ich nie kupię, ponieważ szukałam wersji „Opium light” na lato, a nie perfum, które podszywają się pod Opium.
Te perfumy powinny mieć inną nazwę, żeby nie mylić klientów.

vertigo
vertigo

Przyjemna orientalna kompozycja na lato.

Bardzo wyraźny kwiat pomarańczy i kadzidło: pierwszy raz się spotykam z kadzidłem tak typowo letnim.
Wszystko pływa w słodkawej wodzie mandarynkowej z różowym pieprzem i gałką muszkatołową.
Baza to milutka mandarynkowo-waniliowa ambra. Trochę jak z Cinema.

Nie łączyłabym tej kreacji z Opium, w żaden sposób.
Mogłaby być wydana jako zupełnie coś odrębnego i myślę, że jakiś sukces by osiągnęła. Może nie jest jakaś bardzo oryginalna, ale wydaje się solidnie zrobiona. I, po prostu - ładnie pachnie.
Pasuje na wszelkie okazje formalne i nieformalne, dla kobiet w każdym wieku.

Trwałość ponad 5 godzin.
Bardzo ładna, romantyczno-letnia butelka :)
Myślę, że to może być częsty zakup 'na prezent' w tym sezonie.

Opium Vapeurs de Parfum by Yves Saint Laurent 3.56 out of 5 based on 34 ratings and 4 user reviews

Zakupowe okazje

Yves Saint Laurent Opium Vapeurs de Parfum eau de toilette for women 2.5 oz
Yves Saint Laurent Opium Vapeurs de Parfum eau de toilette for women 2.5 oz
Eau De Toilette 4.2oz
50.87 USD
Yves Saint Laurent Opium Vapeurs de Parfum eau de toilette tester for women 4.2 oz
FragranceNet.com
Opium Vapeurs de Parfum by Yves Saint Laurent for Women
Opium Vapeurs de Parfum by Yves Saint Laurent for Women
Eau De Toilette 1.6oz
70.50 USD
Yves Saint Laurent Opium Vapeurs De Parfum Eau De Toilette Legere Spray 50ml 1.6oz
Eau De Toilette 2.5oz
85.50 USD
Yves Saint Laurent Opium Vapeurs De Parfum Eau De Toilette Legere Spray 75ml 2.5oz
Eau De Toilette 4.2oz
123.00 USD
Yves Saint Laurent Opium Vapeurs De Parfum Eau De Toilette Legere Spray 125ml 4.2oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Opium Vapeurs de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Opium Vapeurs de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Opium Vapeurs de Parfum marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Opium Vapeurs de Parfum marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Bvlgari Jasmin Noir Yves Saint Laurent Belle d`Opium Christian Dior Poison Yves Saint Laurent Opium Estée Lauder Sensuous Noir Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Christian Dior Dune Serge Lutens La Fille de Berlin Thierry Mugler Alien Hermes L’Ambre des Merveilles Christian Dior Poison Tendre Cartier Le Baiser Du Dragon Tom Ford Black Orchid Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum Chanel Chanel No 19 Eau de Parfum Lolita Lempicka Si Lolita Guerlain Shalimar Parfum Initial Estée Lauder Sensuous