Marki » T-Z » orientalno - przyprawowe « Grupy

Opium Secret de Parfum Yves Saint Laurent dla kobiet

Opium Secret de Parfum Yves Saint Laurent dla kobiet

Opium Secret de Parfum marki Yves Saint Laurent to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Opium Secret de Parfum został wydany w 1992 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Louis Sieuzac. Nutami głowy są mandarynka, konwalia i bergamotka; nutami serca są czerwona mirra, jaśmin i aksamitka; nutami bazy są ambra, paczula, opoponaks i wanilia.

Mandarynka Konwalia Bergamotka

Czerwona mirra Jaśmin Aksamitka

Ambra Paczula Opoponaks Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Opium Secret de Parfum by Yves Saint Laurent.

Opium Secret de Parfum Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Wizytówka YSL. Bardzo bogate,piękne perfumy mające w sobie jakiś narkotyczny magnes. Absolutnie niepowtarzalne. Wiele obecnie tworzonych kompozycji miewa podobny sklad ale nie jest w stanie dogonić mistrzowstwa zawartego wtej kompozycji. na pewno dla osób zdecydowanych, lubiących przepych orientu i tren ktory pozostawia zapach. Ciekawy flakonik z bulajem przez który wygląda zawartość.Zdecydowanie mój klimat:-).

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Opium Secret de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Opium Secret de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Opium Secret de Parfum marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Opium Secret de Parfum marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Hugo Boss Boss Intense Shimmer Edition Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Eau d'Orient 2007 Ayala Moriel Black Licorice Coty Dulce Vanilla Coty Dark Vanilla biehl parfumkunstwerke mb03 Korres Pepper Jasmine Gaiac Wood Passion Fruit LR Marcus Schenkenberg Eau de Parfum Annayake Miyabi Man Ayala Moriel Razala Demeter Fragrance Cinnamon Bark