Marki » T-Z » orientalno - drzewne « Grupy

Opium Pour Homme Eau d'Orient Yves Saint Laurent dla mężczyzn

Opium Pour Homme Eau d'Orient Yves Saint Laurent dla mężczyzn

lekko korzenny

Opium Pour Homme Eau d'Orient marki Yves Saint Laurent to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Opium Pour Homme Eau d'Orient został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są anyż gwiazdkowaty, grejpfrut i bergamotka; nutami serca są gałka muszkatołowa, biały pieprz i imbir; nutami bazy są drzewo sandałowe, bambus, wetyweria i ambra.

Anyż gwiazdkowaty Grejpfrut Bergamotka

Gałka muszkatołowa Biały pieprz Imbir

Drzewo sandałowe Bambus Wetyweria Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Opium Pour Homme Eau d'Orient by Yves Saint Laurent.

Opium Pour Homme Eau d'Orient Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Eau d'Orient, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Eau d'Orient, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Opium Pour Homme Eau d'Orient marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Opium Pour Homme Eau d'Orient marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Nikos Nikos Eau D`Italie Bois d’Ombrie Yves Rocher Voile d'Ambre Paul Smith Paul Smith London Women Estée Lauder Pleasures Sandalwood Amber Splash Guerlain Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York Nicole Miller Nicole Miller for Men S.T. Dupont S.T. Dupont Intense Pour Homme Rasasi Dhaneloudh Al Zahab Loriblu Sensual Seduction Man Long Lost Perfume Bakir Creed Spice and Wood