Marki » T-Z » orientalno - przyprawowe « Grupy

Opium Pour Homme Eau d'Orient 2007 Yves Saint Laurent dla mężczyzn

Opium Pour Homme Eau d'Orient 2007 Yves Saint Laurent dla mężczyzn

Mam: 2 Chcę: 3

lekko korzenny

Opium Pour Homme Eau d'Orient 2007 marki Yves Saint Laurent to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Opium Pour Homme Eau d'Orient 2007 został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są przyprawy, grejpfrut z florydy, bergamotka i cytryna; nutami serca są gałka muszkatołowa, biały pieprz, imbir i anyż gwiazdkowaty; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i wetyweria.

Przyprawy Grejpfrut z Florydy Bergamotka Cytryna

Gałka muszkatołowa Biały pieprz Imbir Anyż gwiazdkowaty

Drzewo sandałowe Ambra Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Opium Pour Homme Eau d'Orient 2007 by Yves Saint Laurent.

Opium Pour Homme Eau d'Orient 2007 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Eau d'Orient 2007, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Eau d'Orient 2007, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Opium Pour Homme Eau d'Orient 2007 marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Opium Pour Homme Eau d'Orient 2007 marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Montana Just Me Boucheron Boucheron Homme Eau de Toilette Fraicheur 2008 Penhaligon`s Endymion Ramon Molvizar Black Goldskin Fred Hayman Touch for Men La Prairie Life Threads Gold Pacifica Mexican Cocoa Joop! Joop! Homme Hot Contact I Profumi di Firenze Vaniglia e Zenzero Tiens HO Strange Invisible Perfumes Arunima Yves Rocher Folies de Saisons L'Humeur Nomade en Automne