Marki » T-Z » drzewno - aromatyczne « Grupy

Opium Poesie de Chine pour Homme Yves Saint Laurent dla mężczyzn

Opium Poesie de Chine pour Homme Yves Saint Laurent dla mężczyzn

lekko korzenny
Opium Poesie de Chine pour Homme Yves Saint Laurent dla mężczyzn Zdjęcia Opium Poesie de Chine pour Homme Yves Saint Laurent dla mężczyzn Zdjęcia

Opium Poesie de Chine pour Homme marki Yves Saint Laurent to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Opium Poesie de Chine pour Homme został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są anyż gwiazdkowaty, grejpfrut i bergamotka; nutami serca są gałka muszkatołowa, biały pieprz i kwiat pomarańczy; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i wetyweria.

Anyż gwiazdkowaty Grejpfrut Bergamotka

Gałka muszkatołowa Biały pieprz Kwiat pomarańczy

Drzewo sandałowe Ambra Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Opium Poesie de Chine pour Homme by Yves Saint Laurent.

Opium Poesie de Chine pour Homme Recenzje Perfum

Prorok
Prorok

Uwspólcześniona wersja Opium . Od początku czuć charakterystyczną nutę protoplasty , wiec zachowano DNA oryginału. Ugładzono parametry użytkowe - spokojnie można zapodać 6 sprayów co przy poprzedniku byłoby dawką iście zabojczą . Twałość 5-8 godzin , z dobrą acz nienachalną projekcją na wyciągniecie ramion. Wspaniała ,klimatyczna butelka. Zapach bardziej uniwersalny i noszalny od pierwowzoru . Nie tylko dla kategorii mature : ). Cytusy w otwarciu zdecydowanie dodaja zapachowi młodzieńczego wigoru . W zasadzie na wszystkie pory roku za wyjatkiem 30-stopniowych upałów.Zapach nadal ma orientalną aurę egzotyki . Zbiera komplementy od płci pięknej . No i bardzo trudno dostępny , nieoklepany - prawdopodbieństwo spotkania dwoch osób pachnacych tym zapachem w jednym polskim mieście jest czysto iluzoryczne:) Zapach elegancki , świetnie sprawdzi sie do garnituru , zarowno na wieczor , jak i do biura.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Opium Poesie de Chine pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Opium Poesie de Chine pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Opium Poesie de Chine pour Homme marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Opium Poesie de Chine pour Homme marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler A*Men Pure Havane Masaki Matsushima Aqua Mat Homme Lubin Idole Eau de Parfum Christian Dior Fahrenheit Absolute Christian Dior Dior Homme Sport Chanel Allure Homme Edition Blanche Creed Tabarome Loewe Loewe 7 Creed Aventus Bond No 9 New Haarlem Chanel Egoiste Platinum Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Homme Giorgio Armani Armani Mania Olivier Durbano Lapis Philosophorum By Kilian Straight to Heaven Creed Green Irish Tweed Versace Dreamer Tom Ford Grey Vetiver Christian Dior Fahrenheit Comme des Garcons Black