Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Opium Oriental Limited Edition Yves Saint Laurent dla kobiet

Opium Oriental Limited Edition Yves Saint Laurent dla kobiet

Opium Oriental Limited Edition Yves Saint Laurent dla kobiet Zdjęcia

Opium Oriental Limited Edition marki Yves Saint Laurent to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Opium Oriental Limited Edition został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak mandarynka, kwiat moreli, osmantus, jaśmin i wanilia.

Mandarynka Kwiat moreli Osmantus Jaśmin Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Opium Oriental Limited Edition by Yves Saint Laurent.

Opium Oriental Limited Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Opium Oriental Limited Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Opium Oriental Limited Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Opium Oriental Limited Edition marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Opium Oriental Limited Edition marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Flower by Kenzo Elizabeth Arden Provocative woman Chanel Allure Sensuelle Rochas Tocade Marc Jacobs Marc Jacobs Autumn Splash Violet Paloma Picasso Tentations M. Micallef Note Ambree Alessandro Della Torre Alessandro Della Torre Dolce&Gabbana L`eau The One Houbigant Lutece E. Coudray Nohiba Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft Alpine Rose