Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Opium Orchidée de Chine Yves Saint Laurent dla kobiet

Opium Orchidée de Chine Yves Saint Laurent dla kobiet

Opium Orchidée de Chine Yves Saint Laurent dla kobiet Zdjęcia

Opium Orchidée de Chine marki Yves Saint Laurent to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Opium Orchidée de Chine został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są przyprawy, mandarynka i neroli; nutami serca są goździk (roślina), orchidea i jaśmin; nutami bazy są gałka muszkatołowa, irys, ambra, paczula i wanilia.

Przyprawy Mandarynka Neroli

Goździk (roślina) Orchidea Jaśmin

Gałka muszkatołowa Irys Ambra Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Opium Orchidée de Chine by Yves Saint Laurent.

Opium Orchidée de Chine Recenzje Perfum

amanda
amanda

Z początku są bardzo przyprawowe,aż prawie drapie w gardle od suchości przypraw.
Potem sporo łagodnieją i kwiaty staja się pierwszoplanowe z ochrideą ma się rozumieć na prowadzeniu.
Nie ma co doszukiwać się w tym Opium bogactwa orietalnych przypraw.
One występują tylko króciutko na początku i nie mają większego znaczenia,ponieważ reszta miejsca należy do orchideii a przyprawy są dalekim tłem.
To takie Opium na lato,jednakże nie jest bardzo lekkim zapachem. Orient da się wyłapać i raczej nie używałabym ich w bardzo ciepłe dni.

Opium Orchidée de Chine by Yves Saint Laurent 3.00 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Opium Orchidée de Chine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Opium Orchidée de Chine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Opium Orchidée de Chine marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Opium Orchidée de Chine marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Liz Claiborne Sweet Desire by Realities Montana Montana Mood Soft Renato Balestra Diamante Diesel Plus Plus Feminine Elizabeth Arden 5th Avenue Nights Antonio Banderas Diavolo Extremely Woman Demeter Fragrance HOTKISS Heart Breaker Andy Warhol Pop pour Femme Mexx Mexx Black for Her Natori Natori Arno Sorel Sham'n Dream Yardley Baroque