Marki » T-Z » orientalne « Grupy

Opium Légendes de Chine eau de Parfum Yves Saint Laurent dla kobiet

Mam: 1

dymny
Opium Légendes de Chine eau de Parfum Yves Saint Laurent dla kobiet Zdjęcia

Opium Légendes de Chine eau de Parfum marki Yves Saint Laurent to orientalne perfumy dla kobiet. Opium Légendes de Chine eau de Parfum został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak mandarynka, jaśmin, mirra i wanilia.

Mandarynka Jaśmin Mirra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Opium Légendes de Chine eau de Parfum by Yves Saint Laurent.

Opium Légendes de Chine eau de Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Opium Légendes de Chine eau de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Opium Légendes de Chine eau de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Opium Légendes de Chine eau de Parfum marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Opium Légendes de Chine eau de Parfum marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Bath and Body Works Exotic Coconut Serge Lutens Serge Noire By Kilian Love by Kilian Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Burnt Sugar Etro Ambra Lostmarch Lann-Ael Guerlain Tonka Imperiale Keiko Mecheri Myrrhe & Merveilles Damien Bash Parfum Lucifer No.3 Frances Denney Hope Maison Francis Kurkdjian Absolue Pour le Soir Huitieme Art Parfums Ambre Ceruleen