Marki » T-Z » orientalno - przyprawowe « Grupy

Opium Fraicheur d'Orient Yves Saint Laurent dla kobiet

Opium Fraicheur d'Orient Yves Saint Laurent dla kobiet

Miałem: 2

Opium Fraicheur d'Orient marki Yves Saint Laurent to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Opium Fraicheur d'Orient został wydany w 1998 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, goździk (roślina), jaśmin, paczula, ambra, imbir, kolendra, cynamon, tangeryna, pieprz, nuty drzewne i Żywica.

Piżmo Goździk (roślina) Jaśmin Paczula Ambra Imbir Kolendra Cynamon Tangeryna Pieprz Nuty drzewne Żywica

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Opium Fraicheur d'Orient by Yves Saint Laurent.

Opium Fraicheur d'Orient Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Opium Fraicheur d'Orient, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Opium Fraicheur d'Orient, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Opium Fraicheur d'Orient marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Opium Fraicheur d'Orient marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Annayake Tsukimi Laura Biagiotti Roma Aqaba Aqaba Classic L`Artisan Parfumeur Ambre Extreme Montale Greyland L`Erbolario Meharees Fred Hayman Touch for Men DSH Perfumes Amber Calvin Klein ck IN2U Heat Him M. Micallef Spicy for Him Smell Bent Desperado Black Phoenix Alchemy Lab Australian Copperhead