Marki » T-Z » orientalno - przyprawowe « Grupy

Opium Fraicheur d'Orient Yves Saint Laurent dla kobiet

Opium Fraicheur d'Orient Yves Saint Laurent dla kobiet

Miałem: 2

Opium Fraicheur d'Orient marki Yves Saint Laurent to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Opium Fraicheur d'Orient został wydany w 1998 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, goździk (roślina), jaśmin, paczula, ambra, imbir, kolendra, cynamon, tangeryna, pieprz, nuty drzewne i Żywica.

Piżmo Goździk (roślina) Jaśmin Paczula Ambra Imbir Kolendra Cynamon Tangeryna Pieprz Nuty drzewne Żywica

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Opium Fraicheur d'Orient by Yves Saint Laurent.

Opium Fraicheur d'Orient Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Opium Fraicheur d'Orient, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Opium Fraicheur d'Orient, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Opium Fraicheur d'Orient marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Opium Fraicheur d'Orient marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Paco Rabanne XS Extreme Girl Karl Lagerfeld KL Perry Ellis 360° Red for Men Frederic Malle Noir Epices Chanel Pour Monsieur Concentree Karl Lagerfeld KL Homme Ted Baker X2O Extraordinary for Men Police Pure Police Pure DNA Homme Ayala Moriel Bois d'Hiver DSH Perfumes Sienna Lubin Inedite