Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Opium Fleur de Shanghai Yves Saint Laurent dla kobiet

Opium Fleur de Shanghai Yves Saint Laurent dla kobiet

Opium Fleur de Shanghai marki Yves Saint Laurent to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Opium Fleur de Shanghai został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są pomarańcza, mandarynka i bergamotka; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin gwieździsty, magnolia i mirra; nutami bazy są ambra, paczula i wanilia.

Pomarańcza Mandarynka Bergamotka

Goździk (roślina) Jaśmin gwieździsty Magnolia Mirra

Ambra Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Opium Fleur de Shanghai by Yves Saint Laurent.

Opium Fleur de Shanghai Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Opium Fleur de Shanghai, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Opium Fleur de Shanghai, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Opium Fleur de Shanghai marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Opium Fleur de Shanghai marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

CoSTUME NATIONAL Scent Intense Torrente L`Or de Torrente Chanel Chance Eau Fraiche Nina Ricci Les Belles de Ricci Belle de Minuit Yves Saint Laurent Opium Fleur Imperiale Leonard L'Orchidee Calvin Klein Obsession Sheer Robert Piguet Baghari 2006 Christian Dior Dior Addict Eau Fraiche Slava Zaitsev Nikita Carner Barcelona Rima XI Orlane Be 21 Esteban Sensuelle Russie Bvlgari BLV Absolute Nobile 1942 Muschio Nobile Chanel Chanel N°5 Elixir Sensuel Huitieme Art Parfums Sucre d`Ebene Boucheron Jaipur Saphir Byredo Seven Veils Ineke Balmy Days & Sundays