Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Opium Fleur Imperiale Yves Saint Laurent dla kobiet

Opium Fleur Imperiale Yves Saint Laurent dla kobiet

Opium Fleur Imperiale Yves Saint Laurent dla kobiet Zdjęcia Opium Fleur Imperiale Yves Saint Laurent dla kobiet Zdjęcia

Opium Fleur Imperiale marki Yves Saint Laurent to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Opium Fleur Imperiale został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są mandarynka, neroli i bergamotka; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin i kwiat moreli; nutami bazy są ambra, paczula, wanilia, osmantus, nuty drzewne i mirra.

Mandarynka Neroli Bergamotka

Goździk (roślina) Jaśmin Kwiat moreli

Ambra Paczula Wanilia Osmantus Nuty drzewne Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Opium Fleur Imperiale by Yves Saint Laurent.

Opium Fleur Imperiale Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Opium Fleur Imperiale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Opium Fleur Imperiale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Opium Fleur Imperiale marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Opium Fleur Imperiale marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Lacroix Tumulte Salvador Dali Salvador Dali Al-Rehab Lailat Al Omer Fragonard Belle de Nuit Revlon Fire & Ice Miya Shinma Tsuki Opus Oils Divine: Isis Coty Wild Musk Xerjoff Esquel Profumum Roma Volo AZ 686 Essentially Me Fauve Adidas Adidas Floral Dream