Marki » T-Z » orientalno - przyprawowe « Grupy

Opium Collector's Edition 2014 Yves Saint Laurent dla kobiet

Opium Collector's Edition 2014 Yves Saint Laurent dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

Opium Collector's Edition 2014 Yves Saint Laurent dla kobiet Zdjęcia Opium Collector's Edition 2014 Yves Saint Laurent dla kobiet Zdjęcia

Opium Collector's Edition 2014 marki Yves Saint Laurent to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Opium Collector's Edition 2014 został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są bergamotka i mandarynka; nutami serca są jaśmin i goździk (roślina); nutami bazy są absolut z wanilii, wetyweria i ambra.

Bergamotka Mandarynka

Jaśmin Goździk (roślina)

Absolut z wanilii Wetyweria Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Opium Collector's Edition 2014 by Yves Saint Laurent.

Opium Collector's Edition 2014 Recenzje Perfum

Opium Collector's Edition 2014 by Yves Saint Laurent 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Opium Collector's Edition 2014, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Opium Collector's Edition 2014, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Opium Collector's Edition 2014 marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Opium Collector's Edition 2014 marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Yves Saint Laurent Nu Boucheron Jaipur Homme Giorgio Armani Armani Code Laura Biagiotti Roma Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Eau d'Orient 2007 Hilary Duff With Love L`Artisan Parfumeur Ambre Extreme Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Carnation Bois 1920 Classic 1920 Parfum d`Empire Ambre Russe Czech & Speake Frankincense and Myrrh Sinfonia di Note Jardin d’Orient