Marki » T-Z » orientalno - przyprawowe « Grupy

Opium Collector's Edition 2013 Yves Saint Laurent dla kobiet

Opium Collector's Edition 2013 Yves Saint Laurent dla kobiet

Opium Collector's Edition 2013 marki Yves Saint Laurent to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Opium Collector's Edition 2013 został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i konwalia; nutami serca są jaśmin wielkolistny, goździk (przyprawa) i mirra; nutami bazy są opoponaks, ambra, wanilia i paczula.

Bergamotka Mandarynka Konwalia

Jaśmin wielkolistny Goździk (przyprawa) Mirra

Opoponaks Ambra Wanilia Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Opium Collector's Edition 2013 by Yves Saint Laurent.

Opium Collector's Edition 2013 Recenzje Perfum

Malzka
Malzka

Z góry bardzo przepraszam fanki Opium. Dla mnie pomimo wielu prób pachną jak moje kadzidła ze sklepu indyjskiego. W domu super ale na sobie nie chcę ich czuć. Doceniam, ale czegoś mi tu brakuje. Czegoś kobiecego. Są zbyt jednostajne choć szlachetne. Powędrowały w świat.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Opium Collector's Edition 2013, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Opium Collector's Edition 2013, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Opium Collector's Edition 2013 marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Opium Collector's Edition 2013 marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Aramis Havana Regina Harris Amber Vanilla Jil Sander Feeling man Serge Lutens Chergui Serge Lutens Five O`Clock Au Gingembre Coty Dark Vanilla Tesori d`Oriente Aegyptus DSH Perfumes Mahjoun Caron Parfum Sacre Eau de Parfum Intense Roberto Cavalli Just Cavalli I Love Him Yves Rocher Eryo Il Profvmo Chocolat Amere