Marki » T-Z » orientalno - przyprawowe « Grupy

Opium Collector Edition 2008 Yves Saint Laurent dla kobiet

Opium Collector Edition 2008 Yves Saint Laurent dla kobiet

Opium Collector Edition 2008 marki Yves Saint Laurent to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Opium Collector Edition 2008 został wydany w 2008 roku. Opium Collector Edition 2008 stworzyli Jean Amic i Jean-Louis Sieuzac. Nutami głowy są kolendra, Śliwka, cytrusy, mandarynka, pieprz, jaśmin, goździk (przyprawa), laurowiec indyjski i bergamotka; nutami serca są goździk (roślina), drzewo sandałowe, paczula, cynamon, korzeń irysa, brzoskwinia, konwalia i róża; nutami bazy są labdanum, balsam tolu, drzewo sandałowe, ambra, opoponaks, piżmo, kokos, wanilia, benzoes, wetyweria, kadzidło, cedr i mirra.

Kolendra Śliwka Cytrusy Mandarynka Pieprz Jaśmin Goździk (przyprawa) Laurowiec indyjski Bergamotka

Goździk (roślina) Drzewo sandałowe Paczula Cynamon Korzeń irysa Brzoskwinia Konwalia Róża

Labdanum Balsam Tolu Drzewo sandałowe Ambra Opoponaks Piżmo Kokos Wanilia Benzoes Wetyweria Kadzidło Cedr Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Opium Collector Edition 2008 by Yves Saint Laurent.

Safari

Opium Collector Edition 2008 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Opium Collector Edition 2008, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Opium Collector Edition 2008, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Opium Collector Edition 2008 marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Opium Collector Edition 2008 marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Karl Lagerfeld KL Paco Rabanne Ultraviolet Metal Beach Serge Lutens Mandarine Mandarin Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Carnation Bond No 9 Brooklyn biehl parfumkunstwerke al02 DSH Perfumes Amber Susanne Lang Red Ginger Girard Bouquet D’Orient Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 5: Bois de Chocolat Tesori d`Oriente Marrakech Neroli E Cardamomo SoOud Asmar