Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Manifesto Le Parfum Yves Saint Laurent dla kobiet

Manifesto Le Parfum Yves Saint Laurent dla kobiet

Mam: 5 Chcę: 5

Manifesto Le Parfum Yves Saint Laurent dla kobiet Zdjęcia Manifesto Le Parfum Yves Saint Laurent dla kobiet Zdjęcia

Manifesto Le Parfum marki Yves Saint Laurent to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Manifesto Le Parfum został wydany w 2015 roku. Manifesto Le Parfum stworzyli Anne Flipo i Loc Dong. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są irys i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka i benzoes.

Bergamotka

Irys Jaśmin

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Manifesto Le Parfum by Yves Saint Laurent.

Alien

Manifesto Le Parfum Recenzje Perfum

Wisienka
Wisienka

Zacznę od tego: taki jaśmin to ja poproszę.
Generalnie jaśmin to trochę niewdzięczny kwiat do odwzorowania. W naturze, wiadomo, pachnie intensywnie, ekspansywnie, na niektórych działa nawet dusząco, każdy go zna i z cała pewnością w razie czego, rozpozna.
W perfumiarstwie jaśmin już nie zachowuje się tak jednoznacznie, nie dość że trudno o jego identyczny zapach, to jeszcze gdy już będzie najbardziej zbliżony do naturalnego, to po pierwsze: solo nie robi kariery, a w towarzystwie potrafi naprawdę dziwnie się zachowywać, nie zawsze ładnie.
Osobiście nie pałam do niego miłością i uważam go za bardzo trudnego zapachowego gracza.
Tyle tytułem wstępu, który w moim przekonaniu, nie jest bez znaczenia, bo ni mniej, ni więcej prowadzi do sedna sprawy, czyli zawartości jaśminu w Manifesto Le Parfum.
One to bowiem mają w sobie chyba najwięcej tego białego kwiecia z wszystkich mi znanych "manifestów" YSL, mają jaśmin wyraźnie wyczuwalny i naprawdę piękny. Z benzoesem, drzewem sandałowym i irysem , przyznaję, doskonale się prezentuje, jest balsamicznie kremowy, taki unoszący się z lekkością nad ziemią, nie ma w nim agresji, charakterystycznej duszności, no zupełnie nieinwazyjny jaśmin.
Ta wersja zapachu bardzo przypomina pozostałe. Myślę, że większość recenzji każdego z flankerów pasowałaby również do niej, a forma eliksiru jest praktycznie bliźniacza, tak samo gourmandowa i modnie słodka, trwała i ze świetną projekcją.
Rozumiem, że nazwa "le parfum" zobowiązuje. Pewnie dlatego, wyróżniono w tej koncentracji właśnie jaśmin, a on zachował się po królewsku i pokazał, że potrafi :)
Te perfumy i szczególnie ta koncentracja- le parfum, to moim zdaniem, BAJKA po prostu :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Manifesto Le Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Manifesto Le Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Manifesto Le Parfum marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Manifesto Le Parfum marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Apres l'Ondee Boucheron Boucheron Montblanc Femme de Montblanc Montale Aoud Damascus Princesse Marina De Bourbon Nuit Des Bourbon Olivier Strelli Olivier Strelli Renato Balestra Diamante Animale Animale Animale Liz Claiborne Liz Juicy Couture Couture Couture Christian Audigier Christian Audigier For Her Joaquin Cortes 24k Woman