Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Manifesto Le Parfum Yves Saint Laurent dla kobiet

Manifesto Le Parfum Yves Saint Laurent dla kobiet

Mam: 3 Chcę: 4

Manifesto Le Parfum Yves Saint Laurent dla kobiet Zdjęcia Manifesto Le Parfum Yves Saint Laurent dla kobiet Zdjęcia

Manifesto Le Parfum marki Yves Saint Laurent to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Manifesto Le Parfum został wydany w 2015 roku. Manifesto Le Parfum stworzyli Anne Flipo i Loc Dong. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są irys i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka i benzoes.

Bergamotka

Irys Jaśmin

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Manifesto Le Parfum by Yves Saint Laurent.

Manifesto Le Parfum Recenzje Perfum

Manifesto Le Parfum by Yves Saint Laurent 1.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Manifesto Le Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Manifesto Le Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Manifesto Le Parfum marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Manifesto Le Parfum marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Balenciaga Eau de Cristobal Givenchy Organza Indian Jasmin Torrente L`Or de Torrente Lalique Lalique Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme Sparkle 2008 Bob Mackie Mackie Jeanne Arthes Sultane Silver Fred Hayman Hollywood Star Nicolas Danila Amazonian Gardens LR Heidi Klum Teufels Kuche Tender Effection Xerjoff Oesel