Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Majestic Rose Yves Saint Laurent dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 2

agarowy
Majestic Rose Yves Saint Laurent dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Majestic Rose marki Yves Saint Laurent to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Majestic Rose został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak szafran, róża, malina, agar (oud) i drzewo gwajakowe.

Szafran Róża Malina Agar (oud) Drzewo gwajakowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Majestic Rose by Yves Saint Laurent.

Majestic Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Majestic Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Majestic Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Majestic Rose marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Majestic Rose marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Burberry Burberry Brit Red Puma Flowing Rochas Absolu Intense Simply Red Jean Paul Gaultier Jean Paul Gaultier Summer Charles of the Ritz Charles of the Ritz Flirt! Glamourazzi Kanabeach Kanabeach Femme Lalique Nilang Jil Sander Jil Juicy Couture Couture Couture The Party The Garden Party Frangipane Lush Tuca Tuca