Marki » T-Z » aromatyczno - fougere « Grupy

Live Jazz Yves Saint Laurent dla mężczyzn

Live Jazz Yves Saint Laurent dla mężczyzn

kwaśny
Live Jazz Yves Saint Laurent dla mężczyzn Zdjęcia Live Jazz Yves Saint Laurent dla mężczyzn Zdjęcia Live Jazz Yves Saint Laurent dla mężczyzn Zdjęcia

Live Jazz marki Yves Saint Laurent to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Live Jazz został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Bourdon. Nutami głowy są mięta, grejpfrut i cytryna; nutami serca są kolendra i rabarbar; nutami bazy są gałka muszkatołowa, ambra, wanilia i cedr.

Mięta Grejpfrut Cytryna

Kolendra Rabarbar

Gałka muszkatołowa Ambra Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Live Jazz by Yves Saint Laurent.

Pasha de Cartier
Legend Special Edition 2012
Kun Mukthalifan Men

Live Jazz Recenzje Perfum

Pawel
Pawel

Super zapach męski elegancki świeży bardziej do koszuli i krawata , do sportowego ubioru według mnie nie pasuje, szkoda że został wycofany w tej chwili nieosiągalny szkoda.

perfumeholic88
perfumeholic88

Dla mnie Live Jazz to właśnie świeżak i to taki cytrusowo-miętowy. Dość prosty w odbiorze, nieskomplikowany i niestety odbieram go jako ´´zapach jednego zakupu´´, czyli, że już więcej na półce mojego męża nie zagości.
Nadaje się zarówno do biura jak i na wakacje. Nie ujął mnie w zasadzie niczym. Fajny, ale dla mnie ZA PROSTY.

buk
buk

Rozumiem. :) Jeśli Twoim zdaniem Live Jazz jest w klimacie fryzjerskim, to Jazz będzie pewnie mocnym ultramęskim i w starym stylu zapachem codziennym. Warto go poznać, to bardzo fajny, trochę niedoceniany zapach. Radosny, trochę uwodzicielski, wyraźnie retro, mocno czuć klimat lat 80. Ale wciąż noszalny i bardzo dobrze odbierany przez moje otoczenie.

Live Jazz to w moim odczuciu świeże i chłodne mojito. Zapach w klimacie warzywnym, cytrusowym, dosć słodkim. O niezłej trwałości i projekcji. Wyraźna nuta mięty, świeżo umytych warzyw, czasami pojawia się nutka ziemista. Na mnie jednak Live Jazz wyprawia harce, zbyt często selektywność i świeżość wspomnianych nut zlewa się w jedną ulepkowatą i nieprzyjemnie słodką masę.

Ciekawa propozycja na lato.

Prorok
Prorok

zapach bardzo elegancki - nie jest to zaden swiezak spod znaku hugo czy lacoste - pachnie klasycznie ma " barbershop vibe " - wyrazna mięta - dla mezczyzn po 30-ce - powinien spodobac sie milosnikom platynowego egoisty , kleinowskiego eternita oraz rive gauche - dobra trwalosc i projekcja - nada sie swietnie do garnituru do biura

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Live Jazz, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Live Jazz, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Live Jazz marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Live Jazz marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Versace Dreamer Gucci Envy for Men Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Yves Saint Laurent Kouros Thierry Mugler A*Men Prada Infusion d`Homme Versace Versace Man Boucheron Jaipur Homme Cartier Roadster Bentley Bentley for Men Christian Dior Dior Homme Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Homme Issey Miyake L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Loewe Loewe 7 Natural Davidoff Zino Davidoff Guy Laroche Drakkar Noir Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Christian Dior Fahrenheit Absolute Christian Dior Fahrenheit