Marki » T-Z » drzewno - przyprawowe « Grupy

La Nuit de l`Homme Frozen Cologne Yves Saint Laurent dla mężczyzn

La Nuit de l`Homme Frozen Cologne Yves Saint Laurent dla mężczyzn

La Nuit de l`Homme Frozen Cologne Yves Saint Laurent dla mężczyzn Zdjęcia

La Nuit de l`Homme Frozen Cologne marki Yves Saint Laurent to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. La Nuit de l`Homme Frozen Cologne został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi i mandarynka; nutami serca są geranium i czarny pieprz; nutami bazy są wetyweria, cedr virginia, drzewo kaszmirowe i fasolka tonka.

Bergamotka Cytryna Amalfi Mandarynka

Geranium Czarny pieprz

Wetyweria Cedr Virginia Drzewo kaszmirowe Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Nuit de l`Homme Frozen Cologne by Yves Saint Laurent.

La Nuit de l`Homme Frozen Cologne Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Dla mnie La Nuit de L'Homme Frozen to jak na razie najgorsze ogniwo kolekcji L'Homme.
Lubię nutę fasoli tonka, ale nie samotną - w tym zapachu niemiłosiernie wysłodzonej tonce ;) towarzyszy słodka mandarynka.
Dodatkowo ma coś takiego, co charakteryzuje zapachy z grupy fougere, taką kosmetyczno-mydlano-świeżą mdłość: lawendę, kumarynę, słodkie drewno. I na koniec coś świeżo-kolońskiego.
Nie mam nic przeciwko klasycznym zapachom, ale zupełnie mi nie pasuje ten zapach do reszty kolekcji.

Prawdopodobnie dla miłośników klasyki trochę uwspółcześnionej. I tonki.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Frozen Cologne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Frozen Cologne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Nuit de l`Homme Frozen Cologne marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Nuit de l`Homme Frozen Cologne marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Yves Saint Laurent La Nuit de L`Homme Le Parfum Lalique Hommage a L'Homme Yves Saint Laurent L'Homme Creed Aventus Yves Saint Laurent M7 Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Gucci Gucci Pour Homme II Moschino Moschino Forever Yves Saint Laurent L'Homme Libre Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Versace Versace Pour Homme Amouage Jubilation for Men Chanel Allure Pour Homme Christian Dior Dior Homme Intense Viktor&Rolf Spicebomb Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Christian Dior Dior Homme Intense Bentley Bentley For Men Absolute DSQUARED² He Wood Rocky Mountain Wood