Marki » T-Z » orientalno - fougere « Grupy

La Nuit de L`Homme Le Parfum Yves Saint Laurent dla mężczyzn

La Nuit de L`Homme Le Parfum Yves Saint Laurent dla mężczyzn

La Nuit de L`Homme Le Parfum marki Yves Saint Laurent to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. La Nuit de L`Homme Le Parfum został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka, anyż i pieprz; nutami serca są lawenda, francuskie labdanum i nuty owocowe; nutami bazy są wetyweria, paczula i wanilia.

Bergamotka Anyż Pieprz

Lawenda Francuskie labdanum Nuty owocowe

Wetyweria Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Nuit de L`Homme Le Parfum by Yves Saint Laurent.

La Nuit de L`Homme Le Parfum Recenzje Perfum

Betelgeuse
Betelgeuse

Kupiłam jako prezent dla chłopaka po tym jak długi czas używał wersji EDT. Kompozycja bardzo oryginalna i napewno mało popularna. Słodka z wyczuwalnym anyżkiem. Projekcja i trwałość jednak średnia jak na EDP. Co nie zmienia faktu, że mój chłopak planuje zakupic je sobie w przyszłości ponownie :)

Marcin__
Marcin__

Na początku mojej przygody z zapachami od YSL woda perfumowana La Nuit de L'Homme mnie oczarowała. Wydawała mi się głęboka, złożona, bogata. Do czasu poznania przeze mnie wody toaletowej.

Omawiany tutaj zapach nazwałbym stricte owocowym. Czuję jakby susz do kompotu, do którego dodano cukru, wody i doprawiono nieco anyżem i wanilią. Ten zapach na mojej skórze jest, niestety, strasznie płaski i linearny. Powiedziałbym, prosty do bólu. Parametry jak na wodę perfumowaną, według mnie nie są najlepsze. Zapach trwa na mniej ok. 7 godzin z projekcją na długość ramion.

Polecam wodę toaletową La Nuit de L'Homme, zaś Le Parfum traktuję jako perfumową ciekawostkę, niezbyt wartą uwagi.

blueberry
blueberry

Piękny, intrygujący flakon, z nie bardzo czarną i tajemniczą zawartością.
Miałam wielkie nadzieje związane z L'Homme La Nuit Le Parfum, czytając to tu to tam, że dla niektórych mają uniseksowy charakter. Niestety, dla mnie jest to stuprocentowo męska woda - lawenda i pieprz w takim miksie odznaczają się zbyt "samczo" na mojej skórze. Ale może to i dobrze, niech panowie coś w końcu mają na wyłączność, czego blueberry im na pewno nie podkradnie ;)
Pieprzno-aromatyczna strona łączy się z ogromną ilością owocowej sałatki, na mój gust z lekko przejrzałych składników, co ostatecznie mnie zniechęca - przywodzi mi na myśl od razu wspomnienie podobnego ataku owoców w A*men Pure Malt, za którym osobiście nie przepadam, a teraz utwierdzam się w przekonaniu, że wyrazista MIESZANKA OWOCOWA jest kolejną rzeczą w perfumach, która ląduje na liście do unikania przeze mnie. Zgodzę się, że pojawia się w La Nuit efekt grzanego wina, troszkę nawet przypominający o Burberry London i atmosferze grudniowych, przedświątecznych dni, jednak zapach ten nie jest aż tak "misiowaty" i przytulny - mam pecha, bo mimo dość przyjemnego ciepła, w tle ciągle wybrzmiewa średnio urocza woda po goleniu, mająca za zadanie odświeżać męskie, gładko wygolone policzki. Mojego nosa to akurat nie uwodzi (wzdycham bardziej za starociami lub wznowionymi klasykami spod szyldu YSL), ale rozumiem, że może się powszechnie podobać.
Trwałość około 5 h na mojej skórze (jak na męską wodę perfumowaną dość kiepsko!) i delikatna projekcja.

Lincoln
Lincoln

Jak na wszelkie nowe propozycje od YSL to ja, mimo że jestem miłośnikiem klasyki i nie przepadam za większością nowości to uważam La Nuit de L`Homme Le Parfum za całkiem ciekawą kompozycje. Nowoczesne, ale wyraźnie eleganckie w tradycyjny sposób. Przypominają mi moje pierwsze perfumy (Avon Intrique) do których mam duży sentyment. Początkowe fazy ewolucji są najciekawsze, z czasem robi się mniej spektakularnie, choć też nie mam do czego się przyczepić. Na chłodniejsze dni do eleganckiej czerni jest w sam raz; idealny do biura. Jeśli gotówka będzie rozpychać mój portfel lub będę szukać czegoś z serii "aby tylko pachnieć" to na pewno je kupię.

Tam
Tam

Ha, właśnie dzisiaj spryskałam się nim dla testów.
Przyciągnęła mnie piękna butelka, bowiem frajdę niebywałą sprawia mi zarówno cudny zapach, jak i śliczne szkło; ideałem jest, gdy nazwa, zapach i opakowanie tworzą harmonijną całość. Tak jest w tym przypadku. Wiele jeszcze o zapachu nie powiem, bo nie chcę wydać pochopnej opinii, ale pierwsze wrażenie jest pozytywne. Tylko nie wiem, czy nos to mój, pogoda, czy układ planet ;) sprawił, że przeuroczy zapach goździków mnie uwodził, gdy goździka w ich składzie nie ma wcale!
Będą dalsze testy. Osobnika wrzucam do grupy zapachów męskich, które, być może całkiem udatnie będą się prezentować na kobiecie. Jeśli "goździk" się utrzyma, będą moje.

vertigo
vertigo

Zapach bardzo dobrze skrojony, jednak na mojej skórze ma skandaliczną, bo około 2-3 godzinną trwałość. A miało być Le Parfum!

Przyciągające nuty w oczywisty sposób męskiego, nowoczesnego zapachu: dominujące przez cały czas jego krótkiego życia paczuli, labdanum i trochę anyżu. Mrugnięciem oka i mniej poważnym dodatkiem są nuty owoców, które z czasem stają się bardziej wyraźne: ja wyczuwam głównie gruszkę i jabłko, chyba też dojrzałe, słodkie śliwki.
Dobre, przyjemne i chyba nawet nie bardzo generyczne.
Ale ta trwałość dla mnie skreśla La Nuit de L'Homme Le Parfum.
Piękna butelka.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent La Nuit de L`Homme Le Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent La Nuit de L`Homme Le Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Nuit de L`Homme Le Parfum marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Nuit de L`Homme Le Parfum marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Christian Dior Dior Homme Yves Saint Laurent M7 Gucci Gucci Pour Homme II Hermes Terre d'Hermes Christian Dior Dior Homme Intense Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Gucci Gucci pour Homme Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Chanel Allure Pour Homme Burberry London for Men Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu M. Micallef Gaiac Christian Dior Dior Homme Intense Olivier Durbano Black Tourmaline Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Nasomatto Black Afgano Bentley Bentley for Men Chanel Allure Homme Edition Blanche Gucci Envy for Men