Marki » T-Z » szyprowo - owocowe « Grupy

La Collection Yvresse Yves Saint Laurent dla kobiet

La Collection Yvresse Yves Saint Laurent dla kobiet

tropikalny
La Collection Yvresse Yves Saint Laurent dla kobiet Zdjęcia La Collection Yvresse Yves Saint Laurent dla kobiet Zdjęcia La Collection Yvresse Yves Saint Laurent dla kobiet Zdjęcia

La Collection Yvresse marki Yves Saint Laurent to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. La Collection Yvresse został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są liczi i nektarynka; nutami serca są róża i fiołek; nutą bazy jest paczula.

Liczi Nektarynka

Róża Fiołek

Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Collection Yvresse by Yves Saint Laurent.

La Collection Yvresse Recenzje Perfum

kadanka
kadanka

Bogaty, słodki, ciepły i ciężki. Jak go wącham, wyobrażam sobie lata 90te, wnętrza luksusowych sklepów. Zapach zamożnej, drogo ubranej Francuzki w średnim wieku.Jest długotrwały i naprawdę ma konkretny ciężar i projekcję. Kilkanaście minut po teście nadgarstkowym słodycz i zachwyt, po paru godzinach trochę mnie zaczyna uwierać swoim bogactwem. o jeden psik za dużo i może się skończyć bólem głowy. Zapach na wieczór, na uroczyste okazje typu wesele w jakimś pięknym dworku. Nektarynka jest przesłodka, taki gęsty cukrowy syrop z niemałą ilością pudru (fiołek). Wąchając Yvresse przypominam sobie różne jego podróbki z początku lat 90tych, mam wrażenie ze sporo ich było. Nie poznałam oryginalnego Yvresse, ale skoro ta wersja jest tak charakterna, to pewnie pierwowzór to prawdziwy mocarz.
Ich słodycz i pudrowosc fiołka kojarza mi sie troszke z Tresor, ale sa jednak cięższe, to z kolei przywodzi na mysl Poeme. Najblizej im chyba jednak do Dolce Vita - podobna ciepła słodycz w wersji "na bogato". Yvresse to długotrwały zapach. po 12 godzinach nadal siedzi sobie na skórze, nektarynki juz dawno nie czuc (niesttey ta nektarynkowa nuta głowy - najlepsza dla mnie w tym zapachu - dosyc szybko cichnie i ustepuje miejsca pudrowemu fiołkowi). kojarzy mi sie z zapachowymi talkami do ciala Yardlea

kasienka
kasienka

Gdzieś przeczytałam" Po co zmieniać doskonałość pierwszego Yvresse"?
Dla mnie ta wersja Yvresse jest piękna.
Zapach może bardziej niewinny,nieco młodszy,lżejszy, ale równie interesujący.
Pięknie się rozwija i jest długotrwały. Czuć go parę ładnych godzin. Ośmieliłabym się dodać, że nawet po 12 godzinach jeszcze go czuję na mojej koszuli.
Godny polecenia, choć pewnie miłośnicy pierwotnej wersji będą na "Nie", ja jestem na "Tak".

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent La Collection Yvresse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent La Collection Yvresse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Collection Yvresse marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Collection Yvresse marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Sensuous Noir Tom Ford Sahara Noir Narciso Rodriguez Narciso Hermes Elixir des Merveilles Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Hermes L’Ambre des Merveilles Gucci Envy Serge Lutens Ambre Sultan Christian Dior Dune Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Chanel Allure eau de parfum Bottega Veneta Bottega Veneta Essence Aromatique Cacharel Eden Ralph Lauren Safari Lalique Perles De Lalique Guerlain Eau de Shalimar Yves Saint Laurent Yvresse (Champagne) Yves Rocher Neonatura Cocoon Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique Lancome Poeme