Marki » T-Z » szyprowo - owocowe « Grupy

La Collection Yvresse Yves Saint Laurent dla kobiet

La Collection Yvresse Yves Saint Laurent dla kobiet

La Collection Yvresse Yves Saint Laurent dla kobiet Zdjęcia La Collection Yvresse Yves Saint Laurent dla kobiet Zdjęcia La Collection Yvresse Yves Saint Laurent dla kobiet Zdjęcia

La Collection Yvresse marki Yves Saint Laurent to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. La Collection Yvresse został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są liczi i nektarynka; nutami serca są róża i fiołek; nutą bazy jest paczula.

Liczi Nektarynka

Róża Fiołek

Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Collection Yvresse by Yves Saint Laurent.

La Collection Yvresse Recenzje Perfum

kasienka
kasienka

Gdzieś przeczytałam" Po co zmieniać doskonałość pierwszego Yvresse"?
Dla mnie ta wersja Yvresse jest piękna.
Zapach może bardziej niewinny,nieco młodszy,lżejszy, ale równie interesujący.
Pięknie się rozwija i jest długotrwały. Czuć go parę ładnych godzin. Ośmieliłabym się dodać, że nawet po 12 godzinach jeszcze go czuję na mojej koszuli.
Godny polecenia, choć pewnie miłośnicy pierwotnej wersji będą na "Nie", ja jestem na "Tak".

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent La Collection Yvresse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent La Collection Yvresse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Collection Yvresse marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Collection Yvresse marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Sensuous Noir Ralph Lauren Safari Tom Ford Sahara Noir Cacharel Eden Narciso Rodriguez Narciso Bottega Veneta Bottega Veneta Essence Aromatique Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique Christian Dior Poison Tendre Hermes Elixir des Merveilles Guerlain La Petite Robe Noir Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Christian Dior Dune Serge Lutens Feminite du Bois Serge Lutens Ambre Sultan Gucci Envy Christian Dior Dior Homme Chanel Allure eau de parfum Lalique Perles De Lalique Guerlain Shalimar Parfum Initial Yves Saint Laurent Manifesto l'Elixir