Marki » T-Z » drzewno - przyprawowe « Grupy

La Collection Jazz Yves Saint Laurent dla mężczyzn

La Collection Jazz Yves Saint Laurent dla mężczyzn

ziołowy
La Collection Jazz Yves Saint Laurent dla mężczyzn Zdjęcia La Collection Jazz Yves Saint Laurent dla mężczyzn Zdjęcia La Collection Jazz Yves Saint Laurent dla mężczyzn Zdjęcia

La Collection Jazz marki Yves Saint Laurent to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. La Collection Jazz został wydany w 2011 roku. Nutę głowy stanowi kolendra; nutami serca są geranium, dzięgiel i cyprys; nutą bazy jest paczula.

Kolendra

Geranium Dzięgiel Cyprys

Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Collection Jazz by Yves Saint Laurent.

La Collection Jazz Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent La Collection Jazz, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent La Collection Jazz, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Collection Jazz marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Collection Jazz marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Allure Sensuelle Hermes Eau des Merveilles Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Hermes L’Ambre des Merveilles Serge Lutens Ambre Sultan Christian Dior Dior Homme Serge Lutens Fille en Aiguilles Bvlgari BLV Notte Pour Femme Laura Biagiotti Tempore Uomo Montale Red Vetyver Giorgio Armani Armani Mania Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Nasomatto Black Afgano Donna Karan DKNY Gucci Gucci pour Homme Private Collection Jasmine White Moss Atelier des Ors Aube Rubis L`Occitane en Provence The Vert a la Menthe (Green Tea with Mint) Yves Saint Laurent Opium Fleur Imperiale Rance 1795 Rue Rance Eau Superbe