Marki » T-Z » drzewno - przyprawowe « Grupy

La Collection Jazz Yves Saint Laurent dla mężczyzn

La Collection Jazz Yves Saint Laurent dla mężczyzn

ziołowy
La Collection Jazz Yves Saint Laurent dla mężczyzn Zdjęcia La Collection Jazz Yves Saint Laurent dla mężczyzn Zdjęcia La Collection Jazz Yves Saint Laurent dla mężczyzn Zdjęcia

La Collection Jazz marki Yves Saint Laurent to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. La Collection Jazz został wydany w 2011 roku. Nutę głowy stanowi kolendra; nutami serca są geranium, dzięgiel i cyprys; nutą bazy jest paczula.

Kolendra

Geranium Dzięgiel Cyprys

Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Collection Jazz by Yves Saint Laurent.

La Collection Jazz Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent La Collection Jazz, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent La Collection Jazz, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Collection Jazz marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Collection Jazz marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Allure Sensuelle Christian Dior Dior Homme Christian Dior Dior Homme Intense Serge Lutens Ambre Sultan Bvlgari BLV Notte Pour Femme Comme des Garcons Wonderwood Nasomatto Black Afgano Hermes L’Ambre des Merveilles Hermes Terre d'Hermes Serge Lutens Fille en Aiguilles Gucci Gucci Eau de Parfum Comme des Garcons Amazingreen Hermes Elixir des Merveilles Montale Red Vetyver Giorgio Armani Armani Mania Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Hermes Rocabar Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Guerlain Shalimar Parfum Initial Bottega Veneta Bottega Veneta