Marki » T-Z » drzewno - przyprawowe « Grupy

La Collection Jazz Yves Saint Laurent dla mężczyzn

La Collection Jazz Yves Saint Laurent dla mężczyzn

ziołowy
La Collection Jazz Yves Saint Laurent dla mężczyzn Zdjęcia La Collection Jazz Yves Saint Laurent dla mężczyzn Zdjęcia La Collection Jazz Yves Saint Laurent dla mężczyzn Zdjęcia

La Collection Jazz marki Yves Saint Laurent to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. La Collection Jazz został wydany w 2011 roku. Nutę głowy stanowi kolendra; nutami serca są geranium, dzięgiel i cyprys; nutą bazy jest paczula.

Kolendra

Geranium Dzięgiel Cyprys

Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Collection Jazz by Yves Saint Laurent.

La Collection Jazz Recenzje Perfum

La Collection Jazz by Yves Saint Laurent 2.86 out of 5 based on 8 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent La Collection Jazz, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent La Collection Jazz, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Collection Jazz marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Collection Jazz marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Comme des Garcons Amazingreen Hermes Rocabar Frederic Malle Cologne Bigarade Frederic Malle Monsieur Atelier Cologne Blanche Immortelle Frederic Malle Bigarade concentree Aquolina Pink Sugar Luxury Extract Yves Saint Laurent La Collection Yvresse Atelier Cologne Grand Neroli Byredo Blanche Maison Francis Kurkdjian Oud Guerlain Rose Nacree du Desert Guerlain Champs Elysees Eau de Parfum Yves Saint Laurent Jazz Cartier La Panthere Legere Juliette Has A Gun Vengeance Extreme Carner Barcelona Cuirs Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique Guerlain Aqua Allegoria Limon Verde Christian Dior Poison Tendre