Marki » T-Z » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel Yves Saint Laurent dla mężczyzn

Mam: 1

L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel marki Yves Saint Laurent to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel został wydany w 2008 roku. L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel stworzyli Anne Flipo, Pierre Wargnye i Dominique Ropion. Nutami głowy są imbir, bergamotka i cytryna; nutami serca są przyprawy, biały pieprz, bazylia i liść fiołka; nutami bazy są fasolka tonka, tahitiańska wetyweria i cedr.

Imbir Bergamotka Cytryna

Przyprawy Biały pieprz Bazylia Liść fiołka

Fasolka tonka Tahitiańska wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel by Yves Saint Laurent.

L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel Recenzje Perfum

Roq
Roq

Wzorzec mojego zapachu. Pogardzany i gnojony przez tzw. znawców zapachów, dla mnie, niezmiennie piękny. Ze względu na dość skromną siłę "rażenia", nie będzie miał zbyt wielu fanów. Z moich obserwacji wynika, że Polacy lubią pachnieć z siłą rozkładających się zwłok, najlepiej od rana, do rana. Też to kiedyś przechodziłem :)
Przymierzałem się do tego zapachu parę razy, bo lubię produkty YSL. W końcu odwiedziłem dużą londyńską perfumerię i pojawił się dylemat. Wersja L'Homme, czy La Nuit de L'Homme? Najpierw tradycyjny wytrysk na chusteczki, potem na obie dłonie i w drogę Po mniej więcej godzinie wąchałem na przemian to jedną, to drugą dłoń. Przewaga wersji "białej" nad "czarną" rosła, aż w końcu podjąłem decyzję i wziąłem "białego". Czarna wersja wydała mi się zbyt banalna (z czasem zweryfikowałem swój pogląd). Wyszło coś na kształt Armani Code, ale mniej trwały i mniej oryginalny. A Code już mam. Co mnie urzekło w L'Homme? To, że rozsiewa delikatną woń dyskretnej elegancji i nie brakuje mu seksapilu. To taki zapach, który nawet po 5-6 godzinach niespodziewanie ujawni się na chwilę "publiczności", by zaraz po tym wstydliwe się schować, zostawiając po sobie piękne wrażenia. Niewiele zapachów potrafi poprawić mi samopoczucie, jak własnie ten. Mogę się wąchać i wąchać... Mam wrażenie, że YSL "wymyślił" go specjalnie dla mnie, bo kapitalnie pokochał się z moją skórą i dobrze im ze sobą.
Najfajniejsze jest to, że świetnie nadaje się nawet w ciepłe dni. Przy okazji zwiększa swoją trwałość, nie będąc przy tym duszącym. Jest nadal elegancki, a przy tym świeży, uniwersalny. I za to go kocham... To aktualnie mój ulubiony zapach. Dozuję go sobie nawet przed pójściem do łóżka. Tylko odrobinkę na nadgarstek. Żeby mnie nie zgwałcił, a tylko delikatnie popieścił...
Oprócz tradycyjnych flakonów, mam też powyższą limitowaną (opakowanie 90ml) o kształcie fallicznym, które zaprojektował francuski architekt, Jean Nouvel. A ten farfocel wewnątrz, to pływające logo YSL...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Aramis Aramis Cool Christian Dior Dior Homme Chevignon Chevignon 57 for Him Yves Saint Laurent L'Homme Kenneth Cole RSVP Krizia Time Uomo Krizia Easy Krizia L`Erbolario Musk Faconnable Faconnable Boadicea the Victorious The Exclusives Warrior Sinfonia di Note Fleur de Santal Swiss Arabian Alia