Marki » T-Z » orientalno - drzewne « Grupy

L'Homme Parfum Intense Yves Saint Laurent dla mężczyzn

L'Homme Parfum Intense Yves Saint Laurent dla mężczyzn

L'Homme Parfum Intense Yves Saint Laurent dla mężczyzn Zdjęcia

L'Homme Parfum Intense marki Yves Saint Laurent to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. L'Homme Parfum Intense został wydany w 2013 roku. L'Homme Parfum Intense stworzyli Anne Flipo i Dominique Ropion. Nutami głowy są cytryna, bergamotka i czarny pieprz; nutami serca są dzięgiel, kwiat pomarańczy i liść fiołka; nutami bazy są nuty drzewne, ambra, benzoes, cedr, skóra i zamsz.

Cytryna Bergamotka Czarny pieprz

Dzięgiel Kwiat pomarańczy Liść fiołka

Nuty drzewne Ambra Benzoes Cedr Skóra Zamsz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Homme Parfum Intense by Yves Saint Laurent.

Lapidus Pour Homme Black Extreme

L'Homme Parfum Intense Recenzje Perfum

arturovittorio
arturovittorio

Wg mnie słodycz tego zapachu przypomina miód. Otwarcie jest delikatnie cytrusowe z nutą przyprawową. A potem już króluje kwiat pomarańczy w połączeniu z ambrą i ten mariaż decyduje o konsekwencji kompozycji oraz jej odbiorze - w moim wypadku niezwykle pozytywnym. Główny wymiar panującej tu słodyczy przypomina nieco tę z Dior Homme. Bardzo ciekawe perfumy: pogłębione, ciepłe, eleganckie. Projekcja i trwałość przyzwoita - zbyt intensywna mogłaby być męcząca. Dla mężczyzn wrażliwych lub chcących za takich uchodzić i dla podobnych kobiet.

Martielle
Martielle

Zapach bardzo słodki i bardzo drzewny. Zdecydowanie słodszy od klasyka, intensywniejszy. I tak jak w klasyku dominują akordy świeże, tak w parfum intense przewagę stanowią przyprawy oraz nuty drzewne. Nie jest to jednak zapach surowy i ostry, jakby się wydawało, lecz bardzo namiętny i ciepły.

Perfumy L'HOMME PARFUM INTENSE otwierają się delikatną bergamotą i słodkim kwiatem pomarańczy. Składniki te budują zapach słodki, ale z odrobiną świeżości. Świeżość nie trwa tutaj zbyt długo, ponieważ dochodzą po chwili ostre przyprawy, które dodają zapachowi głębi i uroku. Zapach jawi się jako urzekający, wytworny, elegancki, ale jednocześnie bardzo słodki. Nuty drzewne z ambrą dopełniają całość. Zapach staje się pełny, bardzo magnetyczny. Nie wiem dlaczego, ale kojarzy mi się z coca-colą. Może przez tą nieopisaną słodycz, doprawioną lekko gorzkim akcentem. A może przez to, że zapach ten jest tak samo uzależniający.

L'Homme Parfum Intense by Yves Saint Laurent 3.67 out of 5 based on 20 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent L'Homme Parfum Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent L'Homme Parfum Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Homme Parfum Intense marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Homme Parfum Intense marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Jean Paul Gaultier Le Male Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Gucci Gucci pour Homme Christian Dior Fahrenheit Absolute Thierry Mugler A*Men Viktor&Rolf Antidote Burberry London for Men Kenzo Kenzo pour Homme Christian Dior Dior Homme Intense Giorgio Armani Acqua di Gio Christian Dior Fahrenheit 32 Christian Dior Dior Homme Gucci Gucci Pour Homme II Christian Dior Dior Homme Carolina Herrera 212 VIP Men Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Chanel Allure Pour Homme Viktor&Rolf Spicebomb Paco Rabanne 1 Million