Marki » T-Z » aromatyczno - wodne « Grupy

L'Homme Libre Cologne Tonic Yves Saint Laurent dla mężczyzn

L'Homme Libre Cologne Tonic Yves Saint Laurent dla mężczyzn

wodny
L'Homme Libre Cologne Tonic Yves Saint Laurent dla mężczyzn Zdjęcia L'Homme Libre Cologne Tonic Yves Saint Laurent dla mężczyzn Zdjęcia

L'Homme Libre Cologne Tonic marki Yves Saint Laurent to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. L'Homme Libre Cologne Tonic został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Polge. Nutami głowy są werbena cytrynowa, nuty wodne i różowy pieprz; nutami serca są aldehydy, bazylia i fiołek; nutami bazy są ambra, skóra, piżmo, wetyweria i drewno kaszmirowe.

Werbena cytrynowa Nuty wodne Różowy pieprz

Aldehydy Bazylia Fiołek

Ambra Skóra Piżmo Wetyweria Drewno kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Homme Libre Cologne Tonic by Yves Saint Laurent.

L'Homme Libre Cologne Tonic Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent L'Homme Libre Cologne Tonic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent L'Homme Libre Cologne Tonic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Homme Libre Cologne Tonic marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Homme Libre Cologne Tonic marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Carolina Herrera Herrera Aqua Puma Puma Create Man Eden Park Eden Park L`Eau de Sport Glacee Nicole Farhi Bleu Intense Nautica Oceans Quiksilver Quiksilver for Men Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 1 DSH Perfumes La Plage Sea Bella Bellissima Perfect Man Alternative Thymes Azur Carol`s Daughter Ocean Burberry Burberry Sport Ice for Men