Marki » T-Z » aromatyczno - wodne « Grupy

L'Homme Libre Cologne Tonic Yves Saint Laurent dla mężczyzn

L'Homme Libre Cologne Tonic Yves Saint Laurent dla mężczyzn

wodny
L'Homme Libre Cologne Tonic Yves Saint Laurent dla mężczyzn Zdjęcia L'Homme Libre Cologne Tonic Yves Saint Laurent dla mężczyzn Zdjęcia

L'Homme Libre Cologne Tonic marki Yves Saint Laurent to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. L'Homme Libre Cologne Tonic został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Polge. Nutami głowy są werbena cytrynowa, nuty wodne i różowy pieprz; nutami serca są aldehydy, bazylia i fiołek; nutami bazy są ambra, skóra, piżmo, wetyweria i drewno kaszmirowe.

Werbena cytrynowa Nuty wodne Różowy pieprz

Aldehydy Bazylia Fiołek

Ambra Skóra Piżmo Wetyweria Drewno kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Homme Libre Cologne Tonic by Yves Saint Laurent.

L'Homme Libre Cologne Tonic Recenzje Perfum

L'Homme Libre Cologne Tonic by Yves Saint Laurent 1.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent L'Homme Libre Cologne Tonic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent L'Homme Libre Cologne Tonic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Homme Libre Cologne Tonic marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Homme Libre Cologne Tonic marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Comptoir Sud Pacifique Aqua Motu Eau de Toilette Puma Puma Create Man Monotheme Fine Fragrances Venezia Aqva Marina Davidoff Cool Water Game for Him Jean-Louis Scherrer Immense Pour Homme Enrico Coveri Kinky You Young Coveri Homme Parfums J'ai Osé J'ai Osé Aqua Yves Saint Laurent Kouros Summer Edition 2008 Hollister HCO22 Calvin Klein CK One Summer 2009 Stephanie de Saint-Aignan Embruns d`Ambre James Heeley Sel Marin