Marki » T-Z » drzewno - aromatyczne « Grupy

L`Homme Eau d`Ete Yves Saint Laurent dla mężczyzn

L`Homme Eau d`Ete Yves Saint Laurent dla mężczyzn

Mam: 1

L`Homme Eau d`Ete Yves Saint Laurent dla mężczyzn Zdjęcia

L`Homme Eau d`Ete marki Yves Saint Laurent to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. L`Homme Eau d`Ete został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są imbir i bergamotka; nutami serca są biały pieprz, fiołek i bazylia; nutami bazy są fasolka tonka, tahitiańska wetyweria, piżmo i cedr.

Imbir Bergamotka

Biały pieprz Fiołek Bazylia

Fasolka tonka Tahitiańska wetyweria Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Homme Eau d`Ete by Yves Saint Laurent.

L`Homme Eau d`Ete Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent L`Homme Eau d`Ete, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent L`Homme Eau d`Ete, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Homme Eau d`Ete marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Homme Eau d`Ete marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Donna Karan DKNY Be Delicious Men Joop! What About Adam Lalique Encre Noire Guerlain Vetiver Frozen Fragrance Paco Rabanne Ultraviolet Man Colours of Summer Gin Tonic Gin Tonic Man Kenzo Air Intense Hollywood Milano Hollywood Milano Man Rochas Reflets d`Eau de Rochas Pour Homme Egofacto Sacre Coeur Julian Rouas Versailles SoOud Al Jana