Marki » T-Z » drzewno - szyprowe « Grupy

Kouros Eau de Toilette Tonique Yves Saint Laurent dla mężczyzn

Kouros Eau de Toilette Tonique Yves Saint Laurent dla mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

aldehydowy

Kouros Eau de Toilette Tonique marki Yves Saint Laurent to drzewno - szyprowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Kouros Eau de Toilette Tonique został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są bergamotka, aldehydy i anyż gwiazdkowaty; nutami serca są paczula i geranium; nutami bazy są kadzidło i cedr virginia.

Bergamotka Aldehydy Anyż gwiazdkowaty

Paczula Geranium

Kadzidło Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kouros Eau de Toilette Tonique by Yves Saint Laurent.

Kouros Eau de Toilette Tonique Recenzje Perfum

Kouros Eau de Toilette Tonique by Yves Saint Laurent 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Kouros Eau de Toilette Tonique, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Kouros Eau de Toilette Tonique, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kouros Eau de Toilette Tonique marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kouros Eau de Toilette Tonique marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - szyprowe
Serge Lutens Santal Blanc Ralph Lauren Polo Rochas Lui Rochas Bond No 9 H.O.T. Always Nasomatto Duro Aubusson Histoire D`Amour Kiton Kiton Men Acqua di Parma Profumo Eau de Parfum Azzaro Azzaro Cuba Paris Cuba Red Cuba Paris Cuba Green Coty Imprevu