Marki » T-Z » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Mam: 2 Chcę: 1

morski
dymny
Kouros Eau de Toilette Tonique Yves Saint Laurent dla mężczyzn Zdjęcia

Kouros Eau de Toilette Tonique marki Yves Saint Laurent to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Kouros Eau de Toilette Tonique został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są bergamotka i cytryna amalfi; nutą serca jest woda morska; nutami bazy są paczula, kadzidło i nuty drzewne.

Bergamotka Cytryna Amalfi

Woda morska

Paczula Kadzidło Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kouros Eau de Toilette Tonique by Yves Saint Laurent.

L'Eau d'Issey Pour Homme

Kouros Eau de Toilette Tonique Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Kouros Eau de Toilette Tonique, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Kouros Eau de Toilette Tonique, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kouros Eau de Toilette Tonique marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kouros Eau de Toilette Tonique marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Carolina Herrera 212 Men on Ice 2005 Davidoff Cool Water Deep Summer Fizz Lacoste Booster Salvador Dali Dalistyle Cartier Declaration Essence Givenchy Monsieur de Givenchy Givenchy Les Parfums Mythiques - Monsieur de Givenchy Elizabeth Arden Iced Green Tea Bogner Bogner Man Classic Summer Edition Keiko Mecheri Scarlett A Perfume Organic Urban Organic Demeter Fragrance Sushi