Marki » T-Z » « Grupy

Kouros Eau de Sport Yves Saint Laurent dla mężczyzn

Kouros Eau de Sport Yves Saint Laurent dla mężczyzn

Mam: 3 Miałem: 2

dymny

Kouros Eau de Sport marki Yves Saint Laurent to perfumy dla mężczyzn. Kouros Eau de Sport został wydany w 1986 roku. Nutami głowy są dzięgiel, nuty ziołowe i ambra koralowa; nutami serca są goździk (roślina), róża, jaśmin i galbanum; nutami bazy są wetyweria, paczula, mech dębowy, wanilia, piżmo i olibanum.

Dzięgiel Nuty ziołowe Ambra koralowa

Goździk (roślina) Róża Jaśmin Galbanum

Wetyweria Paczula Mech dębowy Wanilia Piżmo Olibanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kouros Eau de Sport by Yves Saint Laurent.

Kouros

Kouros Eau de Sport Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Kouros Eau de Sport, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Kouros Eau de Sport, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kouros Eau de Sport marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kouros Eau de Sport marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Bond No 9 Swarovski Crystallized Amphora Six Scents Six Scents 6 Preen: Teen Spirit Parfum d`Empire Eau de Gloire Rosario Flores Siento Rosario Flores Almas Harald Gloockler Pompoos With Love for Men Neotantric Citric Metal Kamasutra Essentially Me La Joupe M∙A∙C MAC Hue: MV2 Puma Animagical Man Cinq Mondes Jardins de Carthage Jeanne Arthes Boum Honey