Marki » T-Z » aromatyczne « Grupy

Kouros Eau d`Ete 2006 Yves Saint Laurent dla mężczyzn

Kouros Eau d`Ete 2006 Yves Saint Laurent dla mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

ziołowy

Kouros Eau d`Ete 2006 marki Yves Saint Laurent to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Kouros Eau d`Ete 2006 został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są dzięgiel, mięta i bergamotka; nutami serca są rozmaryn i jaśmin; nutami bazy są piżmo, cedr i ambra.

Dzięgiel Mięta Bergamotka

Rozmaryn Jaśmin

Piżmo Cedr Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kouros Eau d`Ete 2006 by Yves Saint Laurent.

Kouros Eau d`Ete 2006 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Kouros Eau d`Ete 2006, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Kouros Eau d`Ete 2006, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kouros Eau d`Ete 2006 marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kouros Eau d`Ete 2006 marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Christian Dior Eau de Dior Coloressence Relaxing Burberry Burberry Summer for Men Yves Rocher Homme Nature Cattier Tonissima Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves White Tea & Rice Rodier Rodier pour Homme Puma Urban Motion for Him Elizabeth Arden Green Tea Exotic L`Occitane en Provence Organic Certified Lavender Fragrance DSH Perfumes Blue-Green : Arnica (Natural) Jean Paul Gaultier Le Male Summer 2010 Sage Machado Sage