Marki » T-Z » drzewno - aromatyczne « Grupy

Kouros Cologne Sport Eau d'Ete Summer Fragrance Yves Saint Laurent dla mężczyzn

Kouros Cologne Sport Eau d'Ete Summer Fragrance Yves Saint Laurent dla mężczyzn

Mam: 1

Kouros Cologne Sport Eau d'Ete Summer Fragrance Yves Saint Laurent dla mężczyzn Zdjęcia

Kouros Cologne Sport Eau d'Ete Summer Fragrance marki Yves Saint Laurent to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Kouros Cologne Sport Eau d'Ete Summer Fragrance został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są mięta i bergamotka; nutami serca są lawenda i jaśmin; nutami bazy są cedr i biała ambra.

Mięta Bergamotka

Lawenda Jaśmin

Cedr Biała ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kouros Cologne Sport Eau d'Ete Summer Fragrance by Yves Saint Laurent.

Kouros Cologne Sport Eau d'Ete Summer Fragrance Recenzje Perfum

Kouros Cologne Sport Eau d'Ete Summer Fragrance by Yves Saint Laurent 1.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Kouros Cologne Sport Eau d'Ete Summer Fragrance, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Kouros Cologne Sport Eau d'Ete Summer Fragrance, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kouros Cologne Sport Eau d'Ete Summer Fragrance marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kouros Cologne Sport Eau d'Ete Summer Fragrance marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Dolce&Gabbana D&G Masculine Mexx Mexx Pure Life Man Enrico Coveri Enrico Coveri Pour Homme Morgan Morgan de Toi Homme Montblanc Homme Exceptionnel Fragonard Vetyver Kenzo L'Eau par Kenzo Ice pour Femme Lanvin Vetyver Mark Buxton Sounds & Visions Nautica White Sail Gin Tonic Happy Hour Men La Perla Grigioperla Essence