Marki » T-Z » aromatyczno - fougere « Grupy

Kouros Cologne Sport Yves Saint Laurent dla mężczyzn

Kouros Cologne Sport Yves Saint Laurent dla mężczyzn

Kouros Cologne Sport Yves Saint Laurent dla mężczyzn Zdjęcia

Kouros Cologne Sport marki Yves Saint Laurent to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Kouros Cologne Sport został wydany w 2003 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cyklamen, przyprawy, jaśmin, cedr i bergamotka.

Cyklamen Przyprawy Jaśmin Cedr Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kouros Cologne Sport by Yves Saint Laurent.

Kouros Cologne Sport Recenzje Perfum

Roq
Roq

Cokolwiek sugeruje nam nazwa protoplasty, nie ma potrzeby się bać, ani oblewać zimnym potem, bo Kouros Cologne Sport wprawdzie nie ukrywa "skąd jego ród", ale twórcom udało mu się przerobić dziada na sportowca. I to tak sprytnie, że nie tylko daje się to nosić, ale wręcz chętnie nosi się w upały.
Nie znam drugiego takiego zapachu, który dawałby tyle chłodu i orzeźwienia, co Kouros Cologne Sport. Jeden psik, jest jak okład z wilgotnej, chłodnej chusteczki nasączonej miętą.
Co ciekawe, mięta jakby w ogóle nie występowała w składzie KCS, a wyraźnie ją czuję. Jakieś czary, albo błąd w opisie.
Podsumowując, bardzo udana sportowo-letnia wersja Kourosa, pozbawiona akcentów geriatrycznych, w dodatku wystarczająco trwała i pięknie opakowana.
Na gorące dni, takie jak mamy teraz, polecam...

Kouros Cologne Sport by Yves Saint Laurent 3.14 out of 5 based on 9 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Kouros Cologne Sport, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Kouros Cologne Sport, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kouros Cologne Sport marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kouros Cologne Sport marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Kouros Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Ralph Lauren Polo Dolce&Gabbana D&G Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Yves Saint Laurent Rive Gauche Pour Homme Intense Davidoff Zino Davidoff Yves Saint Laurent Body Kouros Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Versace Blue Jeans Christian Dior Fahrenheit Jil Sander Background Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Ralph Lauren Polo Modern Reserve Davidoff Silver Shadow Pure Blend Rochas Lui Rochas Prada Prada Amber Pour Homme Intense Versace Dreamer Bvlgari Bvlgari Extreme