Marki » T-Z » aromatyczno - fougere « Grupy

Kouros Cologne Sport Yves Saint Laurent dla mężczyzn

Kouros Cologne Sport Yves Saint Laurent dla mężczyzn

Kouros Cologne Sport Yves Saint Laurent dla mężczyzn Zdjęcia

Kouros Cologne Sport marki Yves Saint Laurent to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Kouros Cologne Sport został wydany w 2003 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cyklamen, przyprawy, jaśmin, cedr i bergamotka.

Cyklamen Przyprawy Jaśmin Cedr Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kouros Cologne Sport by Yves Saint Laurent.

Kouros Cologne Sport Recenzje Perfum

Roq
Roq

Cokolwiek sugeruje nam nazwa protoplasty, nie ma potrzeby się bać, ani oblewać zimnym potem, bo Kouros Cologne Sport wprawdzie nie ukrywa "skąd jego ród", ale twórcom udało mu się przerobić dziada na sportowca. I to tak sprytnie, że nie tylko daje się to nosić, ale wręcz chętnie nosi się w upały.
Nie znam drugiego takiego zapachu, który dawałby tyle chłodu i orzeźwienia, co Kouros Cologne Sport. Jeden psik, jest jak okład z wilgotnej, chłodnej chusteczki nasączonej miętą.
Co ciekawe, mięta jakby w ogóle nie występowała w składzie KCS, a wyraźnie ją czuję. Jakieś czary, albo błąd w opisie.
Podsumowując, bardzo udana sportowo-letnia wersja Kourosa, pozbawiona akcentów geriatrycznych, w dodatku wystarczająco trwała i pięknie opakowana.
Na gorące dni, takie jak mamy teraz, polecam...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Kouros Cologne Sport, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Kouros Cologne Sport, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kouros Cologne Sport marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kouros Cologne Sport marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Kouros Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Davidoff Zino Davidoff Christian Dior Eau Sauvage Versace Dreamer Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Christian Dior Fahrenheit Ralph Lauren Polo Christian Dior Dior Homme Sport Dolce&Gabbana D&G Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Molyneux Quartz pour Homme Boucheron Jaipur Homme Al-Rehab Khaliji Yves Saint Laurent Rive Gauche Pour Homme Intense Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Cerruti 1881 Men Christian Dior Dior Homme Yves Saint Laurent Body Kouros Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle