Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

In Love Again Jasmin Etoile Yves Saint Laurent dla kobiet

In Love Again Jasmin Etoile Yves Saint Laurent dla kobiet

Miałem: 3 Chcę: 1

lekko korzenny
In Love Again Jasmin Etoile Yves Saint Laurent dla kobiet Zdjęcia In Love Again Jasmin Etoile Yves Saint Laurent dla kobiet Zdjęcia

In Love Again Jasmin Etoile marki Yves Saint Laurent to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. In Love Again Jasmin Etoile został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są mandarynka, liść czarnej porzeczki i anyż gwiazdkowaty; nutami serca są jaśmin i karambola; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr virginia i wanilia.

Mandarynka Liść czarnej porzeczki Anyż gwiazdkowaty

Jaśmin Karambola

Drzewo sandałowe Cedr Virginia Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about In Love Again Jasmin Etoile by Yves Saint Laurent.

In Love Again Jasmin Etoile Recenzje Perfum

In Love Again Jasmin Etoile by Yves Saint Laurent 2.80 out of 5 based on 6 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent In Love Again Jasmin Etoile, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent In Love Again Jasmin Etoile, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum In Love Again Jasmin Etoile marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu In Love Again Jasmin Etoile marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Youth-Dew Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Molinard Habanita Thierry Mugler Alien Tom Ford Jasmin Rouge Etro Dianthus Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique Lolita Lempicka Illusions Noires Si Lolita Eau de Minuit Serge Lutens Jeux de Peau Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Clinique Aromatics Elixir Lolita Lempicka Lolita Lempicka Guerlain Shalimar Parfum Initial Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Yves Saint Laurent Opium Giorgio Armani Gio Estée Lauder Sensuous Noir Oriflame M by Marcel Marongiu Chanel Coco Noir Guerlain Shalimar