Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

In Love Again Edition Fleur De La Passion Yves Saint Laurent dla kobiet

In Love Again Edition Fleur De La Passion Yves Saint Laurent dla kobiet

lekko korzenny

In Love Again Edition Fleur De La Passion marki Yves Saint Laurent to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. In Love Again Edition Fleur De La Passion został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Ellena. Nutami głowy są malina, winogrona, jagoda, grejpfrut i czarna porzeczka; nutami serca są anyż gwiazdkowaty, magnolia, piwonia, passiflora, liść czarnej porzeczki i róża; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i wanilia.

Malina Winogrona Jagoda Grejpfrut Czarna porzeczka

Anyż gwiazdkowaty Magnolia Piwonia Passiflora Liść czarnej porzeczki Róża

Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about In Love Again Edition Fleur De La Passion by Yves Saint Laurent.

Envy Me

In Love Again Edition Fleur De La Passion Recenzje Perfum

gardenia
gardenia

Tyle pięknych nut i tyle wspomnień związanych z protoplastą "In Love Again", a tak a propos, przecież to było tak niedawno...:)
Jednak wersja kwaskowej i jakże świeżej wersji podstawowej, wtedy tak odmienna, lekka, naturalna i nowa wśród niepodzielnie jeszcze panujących szyprów, tu z dodatkiem kwiatów passiflory nie zachwyca mnie aż tak bardzo. Jak dla mnie za dużo drapiącego kwasku cytrynowego - takiego z mleczka do czyszczenia białej ceramiki łazienkowej, zbyt kwaśne te perfumy. Gdzieś tam próbuje przebić się coś łagodnego, kwiatowego, może to passiflora ale cienko tylko piszczy, porzeczka jako smak w soku wyczuwalna- nawet fajnie, tudzież winogrono, ale wszystko na mojej skórze daje efekt zbyt ostry i sztuczny. Nawet rozbolała mnie głowa, a dziś upał, więc wydawałoby się, że będzie jak znalazł.
No cóż, dla mnie nie jest to do końca In Love Again, szkoda, że passiflora, którą lubię jest tu tak mało wyczuwalna , zbyt cierpka ta miłość ale nie zaznaczam nie lubię, to przyjemne perfumy, tylko nie do końca moje. Polecam szczególnie fanom Envy Me & Co...:)

In Love Again Edition Fleur De La Passion by Yves Saint Laurent 4.33 out of 5 based on 5 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent In Love Again Edition Fleur De La Passion, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent In Love Again Edition Fleur De La Passion, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum In Love Again Edition Fleur De La Passion marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu In Love Again Edition Fleur De La Passion marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Ford Jasmin Rouge Christian Dior Poison Chanel Chanel No 19 Eau de Parfum Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Dolce&Gabbana Sicily Kenzo Le Monde Est Beau Burberry Burberry Women Joop! Joop! Nuit d`Ete Isabella Rossellini IsaBella Amouage Fate for Women Guerlain Meteorites Tous Touch Azzaro Oh La La Roberto Cavalli Roberto Cavalli Oro Etat Libre d`Orange Jasmin et Cigarette Christian Lacroix Christian Lacroix Aramis Tuscany Per Donna Giorgio Armani Armani Givenchy Hot Couture Collection No.1 Pierre Balmain Vent Vert