Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

In Love Again Yves Saint Laurent dla kobiet

In Love Again Yves Saint Laurent dla kobiet

Mam: 8 Miałem: 28 Chcę: 10 Ukochany zapach: 2

In Love Again Yves Saint Laurent dla kobiet Zdjęcia In Love Again Yves Saint Laurent dla kobiet Zdjęcia In Love Again Yves Saint Laurent dla kobiet Zdjęcia In Love Again Yves Saint Laurent dla kobiet Zdjęcia In Love Again Yves Saint Laurent dla kobiet Zdjęcia

In Love Again marki Yves Saint Laurent to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. In Love Again został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Ellena. Nutami głowy są czarna porzeczka, jagoda, liść czarnej porzeczki, wódka, grejpfrut i jabłko; nutami serca są grejpfrut, lilia wodna i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, jeżyna i pomidor.

Czarna porzeczka Jagoda Liść czarnej porzeczki Wódka Grejpfrut Jabłko

Grejpfrut Lilia wodna Róża

Drzewo sandałowe Piżmo Jeżyna Pomidor

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about In Love Again by Yves Saint Laurent.

Baby Doll
Couleur Kenzo Rose-Pink
Gorgeous
Clinique Happy
Vaara

In Love Again Recenzje Perfum

Maverick
Maverick

zupelnie przez przypadek nabylam 'vintage' butelke i jest to cudnie cytrusowo-slodkawy zapach. dosc silny i nietypowy na dzisiejsze zepachy :)

To jest moje pierwsze spotkanie z 'In love again', wiec nie znalam zapachu i bylam w szoku kiedy okazalo sie, ze to zapach moich mlodzienczych lat i pierwszych milosci! Oczywiscie jako nastolatka nie interesowalam sie perfumami z wysokiej polki (zreszta nie byly one tak latwo dostepne) a tu boom! Okazuje sie, ze moje zielone B.U. to byla podrobka 'In love again' i to naprawde dobra podrobka!

Beata Maria
Beata Maria

bardzo dobry na cieplejsze dni wnoszący iskry radości i chęci do działania.zarówno dla mlodszych jak i starszych pań. Zawiera duzą dawkę optymizmu:-). fajny flakonik.

Inca
Inca

Zgadzam się z Przedmówczyniami: zapach lekki i pogodny, a jednocześnie oryginalny i intrygujący. Miałam szczęście kupienia w limitowanej, letniej wersji pod koniec lat 90-tych w Danii, po powrocie do kraju, wszyscy się nim zachwycali! Nie tak dawno w perfumerii Douglas, ekspedientka wykłócała się ze mną, że niemożliwe, abym go już wcześniej miała, bo to absolutna nowość ;) Uwielbiam Go!

bazylia
bazylia

młodzieńczy, pełen uśmiechu i radości zapach. cytrusowa aureola na słodkich kwiatach i pomidorze. bardzo dziewczęcy, kobiecy, otwarty, pozytywny i uwodzicielski. wymarzony na lato.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent In Love Again, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent In Love Again, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum In Love Again marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu In Love Again marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Le Monde Est Beau Yves Saint Laurent Baby Doll Priscilla Presley Indian Summer Christian Dior Poison Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Givenchy Hot Couture Prada Prada (Amber) Kenzo Ca Sent Beau Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Stella McCartney Stella Stella McCartney Stella in Two Peony Paco Rabanne XS Pour Elle Christian Dior Miss Dior Cherie L`Eau Serge Lutens Fleurs d'Oranger Bvlgari Eau Parfumee au The Rouge Nina Ricci Les Belles de Ricci Delice d`Epices Jo Malone Blackberry & Bay Guerlain Samsara Eau de Parfum Givenchy Organza Indecence Donna Karan Black Cashmere