Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Elle Summer Fragrance 2008 Yves Saint Laurent dla kobiet

Elle Summer Fragrance 2008 Yves Saint Laurent dla kobiet

Elle Summer Fragrance 2008 marki Yves Saint Laurent to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Elle Summer Fragrance 2008 został wydany w 2008 roku. Elle Summer Fragrance 2008 stworzyli Olivier Cresp i Jacques Cavallier. Nutami głowy są piwonia, imbir i tangeryna; nutami serca są frezja, malina i czerwone jagody; nutami bazy są piwonia, piżmo, wetyweria i paczula.

Piwonia Imbir Tangeryna

Frezja Malina Czerwone jagody

Piwonia Piżmo Wetyweria Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Elle Summer Fragrance 2008 by Yves Saint Laurent.

Elle Summer Fragrance 2008 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Elle Summer Fragrance 2008, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Elle Summer Fragrance 2008, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Elle Summer Fragrance 2008 marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Elle Summer Fragrance 2008 marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Noa Perle Ralph Lauren Ralph Rocks Salvatore Ferragamo Incanto Shine Jacadi Jacadi Prescriptives Calyx Givenchy Jardin d`Interdit Sweet Swing Morgan Psychedelice Victoria`s Secret Love Spell Ulric de Varens Lily Prune Love Sinfonia di Note Petale Rose Playboy Play It Lovely Sabon Shir (Lily)