Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Elle Intense Eau de Parfum Yves Saint Laurent dla kobiet

Elle Intense Eau de Parfum Yves Saint Laurent dla kobiet

Elle Intense Eau de Parfum Yves Saint Laurent dla kobiet Zdjęcia Elle Intense Eau de Parfum Yves Saint Laurent dla kobiet Zdjęcia

Elle Intense Eau de Parfum marki Yves Saint Laurent to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Elle Intense Eau de Parfum został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są malina i liczi; nutami serca są czerwone jagody, jaśmin i irys; nutami bazy są benzoes, ambra i paczula.

Malina Liczi

Czerwone jagody Jaśmin Irys

Benzoes Ambra Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Elle Intense Eau de Parfum by Yves Saint Laurent.

Elle
Accents d'Aromes Pour Elle
L.I.L.Y

Elle Intense Eau de Parfum Recenzje Perfum

newrrn
newrrn

Na początek słowo wstępu: recenzuję wersję Elle EDP Intense, nie klasyczną Elle EDP (spore zamieszanie jest z tymi wersjami).
Myślę, że najbezpieczniejszą opcją będzie porównanie tej wersji do pierwowzoru, bo w zasadzie różnią się nutami, ale na skórze już nie bardzo.
Elle klasyczna jest zimno-kwaśna. Świdrująca w nosie, wręcz lodowata. Taka Królewna Śnieżka czekająca oschle na księcia, coby jej jabłko (liczi?) z ust wyjął i przywrócił do świata żywych. Zimna, smagana wiatrem w szczerym lesie paczulowym.
Elle Intense to królewna już oderwana od wiecznego snu, rozbudzona wraz z dojrzewaniem cierpkich owoców żurawiny. Ciepła i kochana przez swojego księcia.
Pomimo tego, że Elle Intense trwa kilkanaście godzin- "ciężko" siada na skórze, nie projektuje. W tym ujęciu zdecydowanie lepszymi parametrami cieszy się Elle klasyczna. Ona bowiem ciągnie się za mną smutnym, ciemnym warkoczem przez minimum 6godzin, dopiero później osiada na skórze.
Elle Intense nosi pewne cechy Innocenta i przez jego amatorów powinna być doceniona. Ja mając do wyboru Intense i EDP, wybiorę EDP. Nawet kosztem gorszej trwałości.

Blablabla123
Blablabla123

Mam, nawet lubie, tak na codzień do roboty, ale niewątpliwie jest to jakis skwaśniały zapach,który ktoś niezwykle celnie porównał do wrażenia przepalonej papiersami kobiety wypsikanej dezodorantem Fa! Taka zimna paczula z róża i zurawina w tle. Jest dosc charakterystyczny, ale jednak taki odpychacz otoczenia. Czasami mam na niego ochotę, bo przy tym odpychającym kwasie jest świeży i czysty, taki zadzior. Na lato bardzo fajny, albo calorocznie, zeby pozostać Królowa Sniegu. Taki perwersyjny zapach z przyzwoita trwałością .

KasiaS
KasiaS

niewykluczone, że ta wersja, jak napisano poniżej, mniej promieniuje i się, że tak powiem, lansuje w powietrzu - użyto tu cięższych, bardziej przyziemnych składników. Ale dla mnie, niedoszłej, niespełnionej malarki ;) rozkochanej w zapachach terpentyny, werniksu i oleju lnianego EI jest jednym z ulubieńców. Elle w wersji pierwotnej ma w sobie charakterek i zadziorność, w wersji co prawda współcześnie kobiecej (czyli dla mnie w jakiś sposób, hmm... badziewnej?), ale jednak jest to fajne bardzo, a wersja Intense dla mnie sprowadza to wszystko dodatkowo w rewiry bardziej drzewne, męskie, niejednoznaczne. Fajnie, fajnie, zwłaszcza, że drastycznie wycofano piękną Midnight Poison Diora - EI może jak dla mnie służyć za godny zastępnik! Dobrze, że w tych cokolwiek strasznych czasach reformulacyjno-komercyjnych takie zapachy są jeszcze na półkach :)
No i ten flakon - na mnie działa!

perfumeholic88
perfumeholic88

To ma być wersja Intense?! No to coś się twórcom pomyliło, bo różni sie od tym od EDT, że na mojej skórze, jest rozwodniona, bezpłciowa i kompletnie bez wyrazu. Jeśli wersja EDT nie powala na kolana, ale była poprawna i nie miałabym nic przeciwko ponosić od czasu do czasu to już EDP to jakieś nieporozumienie. Słabe toto, niemrawe i ogólnie nieudane. Błąka się tu blada, wyprana ze wszystkiego paczula i chyba ciut jaśminu i to koniec. Lepiej dać sobie spokój.

Izabela
Izabela

Klasyczny przykład, że EDT i EDP jednego zapachu bardzo różnią się od siebie.
Elle EDT jest bardziej pikantna, z pieprzem i pazurem. Dużo lżejsza, promienniejsza.
Elle EDP jest pozbawiona pieprzu, za to ma wyraźniejszy dodatek benzoesu i ambry. Przez to perfumy mają dużo cięższe brzmienie.
Podstawowe nuty czyli jaśmin, liczi i paczulę pozostawiono bez zmian.
W tej wersji wyczuwalna jest także malina, która objawia się w ulepno-syropowej postaci.
Tym razem jednak pojedynek EDT vs EDP moim zdaniem wygrywa Elle EDT.
Wersja EDP nie ma w sobie tego pazura i lekkości, to flankier, który jest gorszy od poprzednika, bazuje na jego nazwie, wprowadzając klientów w błąd.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Elle Intense Eau de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Elle Intense Eau de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Elle Intense Eau de Parfum marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Elle Intense Eau de Parfum marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Elle Yves Saint Laurent Opium Chanel Allure Sensuelle Hugo Boss Deep Red Viktor&Rolf Flowerbomb Guerlain Shalimar Christian Dior Poison Chanel Chance Eau Fraiche Christian Dior Dior Addict Thierry Mugler Alien Givenchy Organza Chanel Chance Eau Tendre Thierry Mugler Innocent Lolita Lempicka Fleur Defendue Christian Dior Dune Guerlain Insolence Eau de Parfum Kenzo Flower by Kenzo Oriental L`Artisan Parfumeur Tea for Two Laura Biagiotti Venezia 2011 Versace Bright Crystal