Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Cinema Gold Yves Saint Laurent dla kobiet

Cinema Gold Yves Saint Laurent dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 4

Cinema Gold marki Yves Saint Laurent to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Cinema Gold został wydany w 2005 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak klementynka, piwonia, cyklamen, ambra, zwartnica, migdał, wanilia, jaśmin i białe piżmo.

Klementynka Piwonia Cyklamen Ambra Zwartnica Migdał Wanilia Jaśmin Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cinema Gold by Yves Saint Laurent.

Cinema Gold Recenzje Perfum

Cinema Gold by Yves Saint Laurent 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Saint Laurent Cinema Gold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Saint Laurent Cinema Gold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cinema Gold marki Yves Saint Laurent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cinema Gold marki Yves Saint Laurent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cathy Guetta Ibiza Femme Tom Ford Black Orchid Voile de Fleur Comptoir Sud Pacifique Harmonie Creole Schiaparelli Shocking Remy Latour Attractive Alyssa Ashley Fizzy Dolce&Gabbana D&G Anthology La Roue de La Fortune 10 Avon Far Away Dreams Joaquin Cortes 24k Woman Guerlain Shalimar Edition Charms Eau de Parfum Rasasi Sharina Christian Dior J`Adore L`Or